sinir sıkışması, tenisçi dirsegi :((

m3lt3m

hayat devam ediyor...
Kayıtlı Üye
12 Ocak 2014
1.987
83
34
3 seneye yakın bir fabrikada calışıyorum sürekli ayakta ve sag koluma özellikle yapılan bi işteyim bileğimin agrısıyla fizige gtiim bilegimde sinir skısması dirsegimde tenisci dirsegi diye bisey cıktı ilk defa duymusutum fizik dedi fizige gtme dediler bnde gtmek istemedım omzumu sakatladım ters kareket yaptım kas zedelenmesı oldu son bikç aydır da boynum cok agrıyo ne asagı ne gerı hareketı yaptıgımda cokk agrıyo omuzlarıma kadar vuruyo sizce fizik derse doktor gtmelimiyim bekarlara gtme ışın iyi gelmiyo dediler korkuma gidemmiyorum :KK43:(

Bekarlara ışın iyi gelmiyo derken tam anladığım şeyse tamamen uydurma, hiç alakası yok gönül rahatlığıyla ftr alabilirsin.
Bizim yaptığımız uygulamaların neredeyse hiç yan etkisi yok diyebilirim. Işın dediğin sanırım infraruj o sadece yüzeyel ısı ajanıdır ve dokuyu ısıtarak iyileştirir, dikkatssiz uygulanırsa yanık harici bir yan etkisini görmedim:)
Ama herşey bir yana elini yoğun bir şekilde zorlamaya-çalışmaya devam edersen hiç bir tedavi bana mısın demez, öncelikle ağrı sebebi olan zorlamayı ortadan kaldırmalısın..

X