Sirin Gelin Arabasi Susleri

papatyam2011

.:AŞIK:.
Kayıtlı Üye
16 Ocak 2010
1.782
3
KIZLAR BEN GELIN ARABAMDA BU AYICIKLARDAN BIRINI KULLANICAM. NISANLIMI KANDIRDIM ARABANIN ONUNE CICEKLERIN ARASINDA BU SIRIN SEYLERDEN IKISI OTURCAK HEHEHEH :asigim:

2e4cg9u.jpg

141t5xf.jpg

fbj21w.jpg

jsdee8.jpg

Bride & Groom Plush diye yazinca cikiyorlar tatlim.. ama turkiyeye nasil getirtilir bilmiyorum. Ben su anda amerikadayim okul nedeniyle o yuzden burdan alicam hehehe zemuszemus

Klasik Gelin Arabası Kiralama

Ablamın evlenme macerasını anlatmaya en sevdiğim yerden başlıyorum. Binadan çıkınca karşımda görür görmez aklımın gittiği gelin arabası’ndan
icon_smile.gif
Eniştem hepimize sürpriz yapmış, kimsenin bu güzellikten haberi yoktu ve biz günümüz araçlarından güzel süslenmiş bir tane beklerken karşımızda böyle eski böyle tatlı bir gelin arabası görünce neye uğradığımızı şaşırdık. Ablam için çok mutlu oldum; çünkü çok güzel bir anı oldu evliliğinde. Bu arada gelin arabasına gelin-damat ve şoför dışında oturacak tek kişi ben olduğum için kendim için de bir o kadar sevindim. Küçükken babamın galerisinde bu tarz eski arabalara bindiğimi hatırlıyorum birkaç defa ama bilinçli olarak ilk kez böyle bir keyif ve ayrıcalık yaşadım. Bir sürü vine, instagram videosu çektim. Tek kelimeyle harikaydı :))

Eniştemin seçimi 1956 model Ford Fairline’dan yana olmuş, çok da güzel olmuş. Görüldüğü üzere kırmızı bir araç, gelin arabası için fazla romantik
icon_smile.gif

kiralık klasik gelin arabası ankara

Ben tabi çok beğendiğim için kendi düğünümü de düşünüp nerden nasıl ulaşıldığını araştırmaya başladım bu klasik arabalara
icon_smile.gif
Eniştem www.gelinarabamiz.com’dan ulaşmış çok tatlı şoför abimizle bu emektar güzel arabaya. Çok tatlı şoför abimiz diyorum çünkü önde oturduğum için sık sık konuşmak durumunda kaldık, özellikle Ankara’lılar bilir, kurtuluş civarındaki ışıklarda bekleyen zarf istemek için arabaya zarar vermek isteyen ve arabanın önüne yatan çocuklar yüzünden. Bizim de başımıza geldi tabi kırmızı ışığa yakalanmamızla birlikte, daha zarf istemeden silecekleri tutup kırmakla tehdit ettiler. Arabayı çizeceklerini söylediler ki bu çocuklar sadece 12-13 yaşlarındalar. Çok üzüldüm…

Eniştem farklı araç kiralama firmalarıyla da görüşmüş ama diğer görüştüğü yerler güven vermemiş kendisine. Şoförlüğümüzü yapan Ferhat abiydi galiba, isminden emin olamadım şimdi. Kendisi bir kurumda şoför aynı zamanda ve eniştem bizzat kurumuna gidip tanışmış kendisiyle. “Çok güven vericisiniz yoksa tercih etmezdim” demiş. Ben de herkese tavsiye ederim, çok beyfendi, aile babası, iyi bir abi tanıdığım kadarıyla. Ve en önemlisi çok iyi bir şoför. Maşallah
icon_smile.gif

Araba yalnızca eskiliği, süslemesi, rengi ve önündeki nostaljik şirin bebekten ibaret değil. İçine bindiğinizde de sürprizler bitmiyor. Hareket etmemizle birlikte eski bir teypten nostaljik şarkılar çalmaya başlayınca biz şaşkınlıktan ablamla birbirimize bakıp öylece kaldık. Tabi şaşkınlığımızı atar atmaz çılgınlar gibi dans etmeye başladık
icon_smile.gif
Ah nerede vah nerede, bim bam bom gibi şarkılar çalıyor böyle bir arabanın içinde, ve siz de o arabanın içindesiniz, biraz hissetmeye çalışın. İnanılmaz güzel bir hatıra oldu benim için, böyle nostalji tutkunu biri olarak özellikle :))

Ferhat abinin ablama ve bana da verdiği kartlardan siteye de biraz göz attım. Türkiye’de 4 farklı şehirde klasik kiralık gelin arabası hizmeti veriyorlar farklı araçlarla. En çok seçenek Ankara’da. Siz de bu güzel Ford Fairline’a ya da Caprice, Vosvos, Impala gibi farklı araçlara bu güzel ve özel gününüzde sahip olmak isterseniz www.gelinarabamiz.com adresine bir gözatın derim
icon_smile.gif

Kiralama bedeline araç temizliği-yakıt-şoför ve süsleme de dahil olarak çalışıyor site. Süre olarak 8 saat biçilmiş ama Ferhat abi benim arabaya doymayışıma dayanamayarak gitmek istediğimiz bir yer varsa daha da bizimle kalabileceğini söylemişti sağolsun büyük samimiyetle

Düğününüzü eğlenceli ve unutulmaz kılmak için acaip güzel bir fikir bu klasik gelin arabaları. Eğer siz de böyle bir arayış içindeyseniz ve tesadüfen bana denk gelip nacizane görüşlerimden etkilendiyseniz ne mutlu bana
icon_smile.gif

X