Gebeliğe Hazırlık Şırınga la hamilelik

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ay zaten iki çocuk var mıymış bir de 🤦🏻‍♀️ Ben 4 yıllık evliyim hiç çocuğum yok eşim istemediği için, yine de aklıma böyle şeyler yapmak gelmedi. Gelmemeli de zaten adamın arkasından iş çevirmek bu. İki çocuğunuz varmış zaten bende hiç yok ben napayım bayıltayım mı adamı hahshahah

Resmen insanlarla dalga geçiyorsunuz.Tüp bebekle aynı demek ne demek insanlar maddi ve manevi neler kaybediyorlar bu uğurda.2 evladınız var zamanınızı onların kişisel gelişimine harcayın.Eşinizde kendini buna hazır hissetseydi zaten isterdi bu zamanda kolay mı geçinebilmek nasıl kafalar bunlar ya

Çok özür dilerim ama çıkan spermi nasıl şırıngaya çekiyor?Gerçekten anlamadım.Aklıma kondomdan falan geliyor ama olmaz sanırım öyle midem kalktı resmen.

Resmen insanlarla dalga geçiyorsunuz.Tüp bebekle aynı demek ne demek insanlar maddi ve manevi neler kaybediyorlar bu uğurda.2 evladınız var zamanınızı onların kişisel gelişimine harcayın.Eşinizde kendini buna hazır hissetseydi zaten isterdi bu zamanda kolay mı geçinebilmek nasıl kafalar bunlar ya
Bi akıllı o zaten tüp bebek yapanlar salak olduğu için bayılıyorlar o kadar parayı :))

Çok özür dilerim ama çıkan spermi nasıl şırıngaya çekiyor?Gerçekten anlamadım.Aklıma kondomdan falan geliyor ama olmaz sanırım öyle midem kalktı resmen.
benimde aklıma condomdan çektiği geldi.Başka türlü yatak üstünden toplayacak hali yok çünkü

Yok artık ya. Hakkı mı ne demek tabi ki istemek gibi istememek de hakkı. Hem 2 çocuğunuz varmış zaten. Hiç yok değil ki. Yaptığınız doğru değil. Tutmaz zaten de, yine de sizin şırıgayla bilmem nerden sperm alıp ilkel bir biçimde enjekte yönteminizi, tamamen steril ortamlarda özel prosedürler ve ekipmanlarla gerçekleştirilen tüp bebek işlemine denk tutmanız ilginç.
Haklısınız düşünemedim anlık biseydi

Merhaba arkadaslar siringa ile sperm gönderip hamile kalan varmi gerçekten ben de vajinusmus sorunu var 30 yaşındayım mecbur bu yolu denemem gerekior hic anne olamayacağım bu isi biturlu yapamıyorum girmiyor penis siringa ile hamilelik elde edenlerden yardıma ihtiyacım var bilgi verebilirmisiniz

X