Şırıngayla hamile kalanlar

Eşim doktora gitti ama ameliyat olman gerek demiş bende çok üzülüyorum bu yöntemi denemeyi düşünüyorum açıkçası
En kısa zamanda amlyt olsun eşiniz bizdede varikosel vardı op.dan 2 ay sonra gebelik oldu hemde ikiz çok faydası var anlatın eşinize ins.en kısa zamanda kavuşursun bebisine

suni dollenme oluyor ... bende o yola basvurcam gibi 😒
Suni döllenme filan olmuyor suni döllenme yalnızca lavaratuvar ortamında embriyologların yaptığıdır ivf ya da icsi yöntemleri ile. Günde yüz kez şırıngayla sperm fışkırtsanız da döllenme yapabilecek kabiliyeti olmayan sperm dölleyemez.

Ben bu konuyu baya araştırdım hatta başka ülkede bir kadın birçok kişiden sperm toplayıp hamile kalmış bakarsaniz bir sürü haber ver bununla ilgili tabiki bende doğal yolla isterim ama olmuyor olmuyor olmuyor
Eşin ilişki sonrası içinden çıkmasın aynı şey

Şimdi şöyle arkadaşlar bende bu yöntemle hamile kalanlardanım. Tam o ay aşılama olucaktım. Hsg çektirdim. Bütün tahliller yapıldı 2 senelikte evliydim. Bunun öncesinde ameliyat felanda olmuştum 4, bucuk cm çikolata kisti, haşimato, troid sorunu, antikor 350lerde kansızlık saymadığım bir sürü hastalık ve doktorum ya kist alınıcak ya da çocuk dedi aşılama ve kistimin ne kadar yayıldığına bakıldı bağırsaklarım incelendi sonuç olarak aşılama kararı alındı o ay biz tüm tahlilerden geçtik bende burda okuduklarımla denemek için eczaneden insülin iğnesi aldım ayaklarımı diktim duvara eşim bir steril kaba boşaldı ben hiç geciktirmeden iğnesini çıkarıp bir kaç şırınga ile içeri sokabildiğim kadar sokup fışkırttım hemen hemen sonra benim yumurtlama öncesi sonrası ta ki regil olucağım zamana kadar denedim son bir kontrolüm vardı doktorda regilime de 1 hafta doktor bhcg yaptı utrasyonla alttan baktı dedi sağ taraftada kist var benim morel berbat bhcg negatif doktor bu morelle bu hafta ne ameliyat düşünürüm ne aşılama o yüzden bir dahaki ay gel dedi ben umudumu kaybetmedim ama kistte canımı sıkmıştı eve geldim boğazım ağrıyor midem taş gibi yutkunuyorum bir şey takılmış gibi ilaç içiyorum geçmiyor doktora gittim başka bana gine emin olmak için bhcg idrar tahlili ordada sorun vardı dedi idrar enfeksyonu bhcg negatif ama ben sana ginede bir şey veremem sadece hamilelerinde kullandığı gaviskon bir de suya katılan gece içilen bir şey ama ben deliricem 2 gün kalmış regil günüme sıfır değer ve ben çok hastayım abimden lansor getirttim eşimede dedim ben yarın antibiyotik başlıyorum. Lansoru içtim ertesi gün regilime 1 gün var dedim ben antibiyotik içiyorum eşim dedi bekle neyi beklicem ya dedim sonuç belli gittim testi getirdim dedim yapıyorum eğerki bu da aynıysa içicem hayır desede kafaya koymuştum sonra lavboda sadece bir kaç damla teste damlattığımda ama bu kadar mı erken pozitif çıkar gözlerime inanamadım nasıl çığlık atıyorum eşim o zaman bozuktur hadi gidelim hastaneye dedi bir bakıldı değer 346 larda biz şok doktorumu aradım hemen dediki 1 hafta 2 günde bir kanda takip istiyorum sonra yanıma gel bir hafta da değer katları artmaya başladı 6. Haftamızda ilk kalp atışını duyduk şimdi oğlumuz 1 bucuk yaşında buraya yazmak istedim çünkü belki benim gibi çaresiz olanlara çare olur. Rabbim isteyen herkese annelik babalık duygusunu tattırsın. Ben o kadar büyük sıkıntıları yaşadım ki bu zamana kadar çok büyük sıkıntılardan geçtim. Sadece şunu düşünün Rabbim sebepsiz hiç bir şeyi vermez. Sebep belkide sizinde budur. ❣️🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿 çok şükür Rabbime.

X