Sırtı açık abiye nasıl kapatılır

1mirac

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2016
4.992
4.182
Kızlar bu elbisenin sırtındakı bu açıklığa terzide bi çözüm var mıdır. Bi tık kapansa iyi olur da sizce bi yöntemi var mı üstüne birşey giymek dışında. elbiseyi boyu uzun olduğu için kestireceğim acaba çıkan kumaşı oraya ekletebilir miyim

Eklentiler

• Screenshot_20220628_215458.jpg
    Screenshot_20220628_215458.jpg
    39,8 KB · Görüntüleme: 801
Son düzenleme:
yeni elbise alın çok açık değilki keşke giyemeyecek kadar açık buluyorsanız almasaydınız bu pahalılıkta terzide işlemde ateş pahası

yeni elbise alın çok açık değilki keşke giyemeyecek kadar açık buluyorsanız almasaydınız bu pahalılıkta terzide işlemde ateş pahası
Elbise uygun aslında birde ön duruşu vs hoşuma gitti fiyatı 159 tl başka bakıyorum da 300den aşağı bulamıyorum öyle pek hoşuma giden 😔

incecik yazlık şal atın arkanıza gece olur zaten katılacağınız davet boşuna terziye vermeyin bence

Bence elbisenin dekoltesi gayet ayarında. Saçınız uzunsa açık tutun,olsun bitsin. Bolero ile falan tüm güzelliği kapanır,düz siyah elbise olur
Saçlarım tam dekoltenin hizasında az cok kapanir yani😊haklısınız öyle yapayim acaba kumaş gibi birşey dikilir mi terzide diye düşündüm ama oda olmaz sanirim

Saçlarım tam dekoltenin hizasında az cok kapanir yani😊haklısınız öyle yapayim acaba kumaş gibi birşey dikilir mi terzide diye düşündüm ama oda olmaz sanirim
Yani, gerçekten çok rahatsızsan tül takılabilir ya da tülden şal alırsın sırtına.
ama bence gerek yok. Gayet şık , hiç abartı değil
Sırttan bu kadar sorun oluyorsa göğüs kısmı da straplez anladığım kadariyla..onun da sorun olması lazım . Ama strapleze sorun değil diyorsan bunu hiç sorun etme:))
Severek aldın, güle güle giyin. Düğünler , partiler falan bir tık dekolteye müsade eden organizasyonlardir, bri şey olmaz

Birde elbisenin boyu bana baya uzun olacak bu yuzden kestireceğim acaba onu oraya ekletebilir miyim ama tül daha mantıklı geldii şuan😊
Ek olduğu çok belli olur parçanın. bence tül de eğer size açık gelirse teni göstermeyen biraz daha koyu tül olabilir . Hem hareket katar

Yani, gerçekten çok rahatsızsan tül takılabilir ya da tülden şal alırsın sırtına.
ama bence gerek yok. Gayet şık , hiç abartı değil
Sırttan bu kadar sorun oluyorsa göğüs kısmı da straplez anladığım kadariyla..onun da sorun olması lazım . Ama strapleze sorun değil diyorsan bunu hiç sorun etme:))
Severek aldın, güle güle giyin. Düğünler , partiler falan bir tık dekolteye müsade eden organizasyonlardir, bri şey olmaz
Çok teşekkür ederim 🤗🤗 evet öyle yapacağım çok beğendim modelini,saçımı da açık yaparsam okadar dikkat çekmez hiç olmazsa dediğiniz gibi tül diktireceğim😊

Oraya siyah dantel detay ekleyebilirsiniz

Ek olduğu çok belli olur parçanın. bence tül de eğer size açık gelirse teni göstermeyen biraz daha koyu tül olabilir . Hem hareket katar
Çok teşekkür ederim kızlarr :KK36: çözümü olmasına çok sevindim beğenmiştim modeli eğer çok açık durursa önerilerinizi uygulayacağım 🤗

Kızlar bu elbisenin sırtındakı bu açıklığa terzide bi çözüm var mıdır. Bi tık kapansa iyi olur da sizce bi yöntemi var mı üstüne birşey giymek dışında. elbiseyi boyu uzun olduğu için kestireceğim acaba çıkan kumaşı oraya ekletebilir miyim
Siyah tül detayı güzel olur bence..

Bence gayet iyi, hiç açık değil.
Bunu kapatmaya çalışsan yama yapılmış gibi olur. Hoş durmaz, onun yerine omzuna bir şal al daha mantıklı gibi

Çok teşekkür ederim 🤗🤗 evet öyle yapacağım çok beğendim modelini,saçımı da açık yaparsam okadar dikkat çekmez hiç olmazsa dediğiniz gibi tül diktireceğim😊

Elbisenin doğal formunu tül/kumaş vb diktirerek bozmayın bence. Siyah tül bolerolar satılıyordu bir dönem. Varsa ayrı satın alıp giymek , elbiseyi deforme etmekten daha mantıklı.

Elbiseyi boydan kestirmeniz gerekiyorsa umarım işinin ehli birine denk gelirsiniz.

Elbisenin altından keseceğiniz kumaşla dekoltenin yarısını kapatabilirsiniz bence. Elbise siyah olduğu için kendisini çok belli edeceğini zannetmiyorum. Bir de ekstra saçlarınızı açarsanız daha az dikkat çeker. Kendi kumaşından hariç farklı bi kumaşla yaptırmayın asla

X