Tüp Bebek Merkezleri Şişli Memorial Tüp Bebek Merkezi'nde tedavi görenler

Biri mozaik biri olumluydu canım
3 hafta geçmişti deyince… Olumsuz olunca mı aramıyorlar acaba diye düşünmüştüm. O yüzden sordum. Demek ki hiçbir ilgisi yokmuş. 🥰 Ben bugün genetik laboratuvarını aradım. Kimse açmadı. Hemşire hattına yazdım; sonucunuz çıkmış, raporlandıktan sonra doktorunuz arayacak dediler. İlk denememde 3 embriyodan 1’i sağlıklı gelmişti. İkincide yine 3 embriyodan hiçbiri sağlıklı gelmedi. Şimdi yine 3 gitti. Bakalım… Öleceğim heyecandan.

3 hafta geçmişti deyince… Olumsuz olunca mı aramıyorlar acaba diye düşünmüştüm. O yüzden sordum. Demek ki hiçbir ilgisi yokmuş. 🥰 Ben bugün genetik laboratuvarını aradım. Kimse açmadı. Hemşire hattına yazdım; sonucunuz çıkmış, raporlandıktan sonra doktorunuz arayacak dediler. İlk denememde 3 embriyodan 1’i sağlıklı gelmişti. İkincide yine 3 embriyodan hiçbiri sağlıklı gelmedi. Şimdi yine 3 gitti. Bakalım… Öleceğim heyecandan.
Hadi bakalım inşallah güzel sağlıklı sonuçlar alırsın canım❤🤲🏻

pembefilika pembefilika seni merak ettim sonuç inşallah güzel şekilde belli olmuştur 🙏🏼

Sizin adınıza çok sevındım , umut oldunuz suan 🙏 Adana’da volkan Noyan benim doktorum da . Ben ve esım tek gen tasıyıcıyız ılk bebegımız hasta olduğu ıcın aldırmak zorunda kaldım ağır talasemı hastasıydı çünkü . Pgt tüp bebek yapmak zorundayız o nedenlede ılk denemede blastokıst olmadığı ıcın bıyopsı yapılamadı . Bıosteron ve gonamax verdıler ılac olarak sağlıklı beslenıyorum kendi çabamla da yapıyorum bıseyler dedıgınız gıbı .. ınsallah ıkıncı denemede sızın gıbı güzel sonuçlar alırız 🙏 sizde sağlıkla kucağınıza alın ınsallah bebegınızı 🙏😊
Bebek sahibi oldunuz mu

X