Doğuma Hazırlık şişlikler normal doğuma engel mi?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

SiBeL

oğlum ve kızım herşeyim
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2009
516
9
merhaba arkadaşlar,

bugün bir arkadaşım bana baktı ve sen normal doğum yapamazsın gibi duruyor şişsin ve şişlik olunca normal doğum pek yaptırmıyorlar dedi.ellerim kollarım bacaklarım ve ayaklarım komple şişiyor son günlerde..bilgisi olan var mı normal doğuma engel midir bu durum?

ayy ne alaksı var canım..allah korusunnnn..benım de şu an balon gibi ayaklarım ama insan kendını bilir...mesela benım ayaklarım bugün çok ayakta kaldıgım için şişti...inşllhh öyle bişey olmaz.,.el-ayak şişmesiyle normal doğum yapamama arasında bi bağ kuramadım maalesef.....iiiiiyiii düşünelim herşey ii olsun... bence siz de kafanızı böyle şeylerle karıştırmayın...

valla gebelikle ilgili, doğumla ilgili o kadar yazı okudujm hiç böle bişey duymadım,

sağlıcakla alırsın bebişini kucağına inşallah

ayy ne alaksı var canım..allah korusunnnn..benım de şu an balon gibi ayaklarım ama insan kendını bilir...mesela benım ayaklarım bugün çok ayakta kaldıgım için şişti...inşllhh öyle bişey olmaz.,.el-ayak şişmesiyle normal doğum yapamama arasında bi bağ kuramadım maalesef.....iiiiiyiii düşünelim herşey ii olsun... bence siz de kafanızı böyle şeylerle karıştırmayın...

banada saçma geldi ama yinede kafam karışmadı değil..evet iyi düşünüyoruz ve hepimiz için iyi olur inşallah..

valla gebelikle ilgili, doğumla ilgili o kadar yazı okudujm hiç böle bişey duymadım,

sağlıcakla alırsın bebişini kucağına inşallah

bende duymamıştım o yüzden şaşırdım zaten.amin inşallah cümlemiz canım..

X