Sistit nasıl geçer? urisanol flash ile asla geçmez urisanol şikayet

Kubra Aslan

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2023
1
0
27
Merhaba kızlar, nerdeyse 1 senedir sistit problemi yaşıyorum. Doktora da gittim ilaç kullandım, bir sürü şey denedim ama hiçbir şey işe yaramadı. İdrar yaparken yanma oluyor, sürekli sancı oluyor. Aranızda bu problemi yaşayıp atlatan var mı? Neler yaptınız??

Not : urisanol flash kullandım hayatım kabusa döndü asla önermiyorum!

Naturactive kullanıcı Yorumları,
Urisanol Flash nasıl kullanılır,
Naturactive Urisanol Cranberry 30 Kapsül Kullananlar,
Naturactive yan etkileri,
Naturactive Urisanol Flash Cranberry nedir,
Naturactive nasıl kullanılır,
Urisanol ne için kullanılır,
Naturactive Urisanol nasıl kullanılır

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba kızlar, nerdeyse 1 senedir sistit problemi yaşıyorum. Doktora da gittim ilaç kullandım, bir sürü şey denedim ama hiçbir şey işe yaramadı. İdrar yaparken yanma oluyor, sürekli sancı oluyor. Aranızda bu problemi yaşayıp atlatan var mı? Neler yaptınız??
Öncelikle geçmiş olsun burada ilaç tavsiyesi vermek doğru değil, doktorunuza danışın, zaten reçetesiz alınmıyor benim kullandığım ilaç. Senelerce gitmedigim doktor kalmadi, birsuru antibiyotik kullandım fayda etmedi bana en iyi gelen monurol oldu, tek saşe yani tek paketlik bir toz, oda sicakligindaki bir bardak suya karıştırıp içiyorsunuz ama sonrasinda yatacaksınız hatta mümkünse tshirt.unuzun belini icinize sokun ve çorapla yatın, yani bedeninizi sıcak tutun, 2-3 saat uyuyup uyanınca ilk idrarinizi yaparken bile farkı göreceksiniz, tek dozla mukemmel sonuç, lakin dedigim gibi doktorunuza danışın sonuçta ilaç alerjiniz olabilir. Geçmiş olsun (=

İlaçları kutu bitene kadar kullandınız mı düzenli ve saati saatine.
Benim de sık tekrarlıyordu ama tam tedavi uyguladım ve azaldı. Ayaklarınızı sıcak tutun ve bol su için. Ne gelirse ayaktan geliyor. Benim sık cinsel ilişkiye girmekten oluyordu. İhmal ettiğim süre sonunda kan şişmeye döndü durum afedersiniz. Ama çok şükür uzun zamandır olmuyor.

Çok geçmiş olsn birkaç yıl önce bende çok kötüydüm. Doktorun verdiği ilaçları da düzenli kullandım evde de bri şeyler denedim ama azalmadı bile. Sonra bi eczacı urisanol flash ı tavsiye etti. Açıkçası çok işe yarayacağını düşünmedim ama ısrarcı olunca bir de bunu deneyeyim dedim zaten geçsin diye her şeyi deniyordum. İyi ki denemişim. 5 gün sabah akşam 2 kapsül içtim. Eczacı antibiyotikten bile etkili demişti haklıymış ilk kullanımda bile ağrılarım sancılarım kesildi. Sonra normal urisanol kullanmaya devam ettim. 2 senedir çok rahatım hiç tekrarlamadı sistit. Zaten ilaç değil takviye gıda olduğu için sorun olmuyor. Tabi yine de doktor yada bi eczacıya sorup öyle almakta fayda var. Bence sizde bi danışın. Tekrar çok geçmiş olsun

Kuzum ayaklarinizi sicak tutun taharet sicak suyla olsun bunlar cok iyi gelir birde Ibrahim saracoglunun karnabahar kurunu yapmistim ben gecmisti ama diger ikisini yapmaniz sart yani benimki oyleydi kroniktir bilirsiniz

Ben yılllaaaaardır çektim bu problemi.
Evlendikten sonra daha da kötü olmuştu.
Gittiğim doktorun biri iç çamaşırımı ütülememi.
Orkid markası pedi kullanmamamı.
Ve asla vajinaya su değdirmememi hiç bi şekilde yıkamamamı söyledi.
Allah razı olsun bunların hepsini yaptım çok 3 yıldır falan hiç olmadı enfeksiyon yanma sistik.

Çok geçmiş olsn birkaç yıl önce bende çok kötüydüm. Doktorun verdiği ilaçları da düzenli kullandım evde de bri şeyler denedim ama azalmadı bile. Sonra bi eczacı urisanol flash ı tavsiye etti. Açıkçası çok işe yarayacağını düşünmedim ama ısrarcı olunca bir de bunu deneyeyim dedim zaten geçsin diye her şeyi deniyordum. İyi ki denemişim. 5 gün sabah akşam 2 kapsül içtim. Eczacı antibiyotikten bile etkili demişti haklıymış ilk kullanımda bile ağrılarım sancılarım kesildi. Sonra normal urisanol kullanmaya devam ettim. 2 senedir çok rahatım hiç tekrarlamadı sistit. Zaten ilaç değil takviye gıda olduğu için sorun olmuyor. Tabi yine de doktor yada bi eczacıya sorup öyle almakta fayda var. Bence sizde bi danışın. Tekrar çok geçmiş olsun

siz PR çalışması yapanlar çok çakalsınız : ) güldüğüme bakmayın böyle bir ürünü insan sağlığı üzerinden ranta çeviren firmalarsınız.

"urisanol flash" saçlarınızı döker, eklem ağrısına sebebiyet verir, cinsel isteği azaltır, görmenizi kısıtlar, sağırlık yapar, vücudunuzun kötü koku yaymasına sebep olur en sonunda buraya böyle reklam yaptığınıza pişman olup gelip özür diletir.

Söylemedi demeyin....

Şimdi ben konuya biraz anahtar kelime girip Google aramalarda yukarı çıkmasını sağlıyayım sizde keyfini sürün emi?

Not : urisanol flash kullandım hayatım kabusa döndü asla önermiyorum!

Naturactive kullanıcı Yorumları,
Urisanol Flash nasıl kullanılır,
Naturactive Urisanol Cranberry 30 Kapsül Kullananlar,
Naturactive yan etkileri,
Naturactive Urisanol Flash Cranberry nedir,
Naturactive nasıl kullanılır,
Urisanol ne için kullanılır,
Naturactive Urisanol nasıl kullanılır

X