Site Ayarları

Flamingo-Mingo

İnsanın içi ağrır mı hiç ?
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2020
63
80
30
Merhaba ,

2 sorum olacak.

1. Yazı stilini sabitleyebiliyor muyuz ? Rengini , kalınlığını , boyutunu vs. Yoksa her yazışta değiştirmek mi lazım?
2. Yeni yazılan mesajları sayfa başında görmek istiyorum. Böyle bir ayar var mı ?

Teşekkür ederim

Merve

Benim yorgun gönlümde aşkının telaşı var 🥲
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
13 Ocak 2020
19.970
75.866
29
Pro üyeler sabitleyebiliyor. Ama şu an bu ayarlarda sorun var. Dua ediyoruz ki Curly Curly bunu halledebilsin. 🤲🏻🤗

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 06-12-2021

Hamileliğimin 6. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 238 gün kaldı.

kalpBebeğinizin başının iki tarafındaki oyuklar bebeğinizin kulaklarının şekilleneceği yeri işaret ediyor. Bugün döllenmeden sonraki birinci ayın son günü. (Gebelik de ay olarak kameri ay kullanılır. Bir kameri ay dört yedi günlük haftadır.) Bebeğinizin doğmasına 8,5 ay kaldı. Ultrason ekranında bebeğinizin kalp atışlarını görebilirsiniz.

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Merve

Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
13 Ocak 2020
19.970
75.866
29
Yeni yazılan mesajlar kronolijik olarak en sonda olur. Değiştirebileceğimiz bir şey değil.

kalpBebeğinizin başının iki tarafındaki oyuklar bebeğinizin kulaklarının şekilleneceği yeri işaret ediyor. Bugün döllenmeden sonraki birinci ayın son günü. (Gebelik de ay olarak kameri ay kullanılır. Bir kameri ay dört yedi günlük haftadır.) Bebeğinizin doğmasına 8,5 ay kaldı. Ultrason ekranında bebeğinizin kalp atışlarını görebilirsiniz.

Merve

Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
13 Ocak 2020
19.970
75.866
29