Site nin uygulaması var mı acaba

Flnkss

Üye
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2021
22
9
37
Yaa çok afedersiniz çok yeni keşfettim burayı çok da faydası olucak bana eminim ama çok anlayamıyorum Google dan açabiliyorum uygulama yok sanırım olay store dan arattım bulamadım

Opera indirin operadan kullanın en güzel ordan kullanılıyor. Sık kullanılan olarak da ana ekrana ekleyebiliyorsunuz.

Konu açacaktım ama konu varmış diye açmadım Kazen Kazen Mune Mune mobil uygulama vardı kullanıyordum önce ama şimdi bulamıyorum ve indiremedim uygulama olmayınca tarayıcı üzerinden kullanmak zor o yüzden aklım burda ama gelemiyorum. Uygulamaya ne oldu acaba ?

Yaa çok afedersiniz çok yeni keşfettim burayı çok da faydası olucak bana eminim ama çok anlayamıyorum Google dan açabiliyorum uygulama yok sanırım olay store dan arattım bulamadım

Opera indirin operadan kullanın en güzel ordan kullanılıyor. Sık kullanılan olarak da ana ekrana ekleyebiliyorsunuz.

Konu açacaktım ama konu varmış diye açmadım Kazen Kazen Mune Mune mobil uygulama vardı kullanıyordum önce ama şimdi bulamıyorum ve indiremedim uygulama olmayınca tarayıcı üzerinden kullanmak zor o yüzden aklım burda ama gelemiyorum. Uygulamaya ne oldu acaba ?

Ben play storeden indirmiştim ve hala kullanıyorum. Güncellemeler de oluyor hepsini yapiyorum.

Uygulamayı ben de bulamıyorum Google playdan kaybolmuş.. Kazen Kazen abi uygulamaya ne oldu?

Apple için de gelecek mi peki?

Uygulamadan giriyorum

Test eder misiniz ? bu videolarda uygulama nasıl aktif ediliyor anlatıldı.

Android için ;

IOS için ;

Screenshot_20211027-115005_Chrome.jpg

Ben online bildirimleri açamadım. Bu benim chrome ayarlarımla ilgili olabilir mi? Kazen Kazen

Ama bu şekilde uygulama için chrome üzerinden kısayol oluşturmuş olmuyor muyuz telefona ? Yani ben tekrar chrome a takladığım zaman açılan sayfam google değil kk olacak haliyle sanırım ?
play store/app store üzerinden indirebileceğimiz şekli olsa daha güzel olmaz mı :) Kazen Kazen

Merhaba şunu kaçırıyorsunuz öyle bir uygulamada ne gebelik takvimi, ne bil kazan, ne de ürün inceleme veya kilo takibi hiç biri olmuyor. Zira tek tek hepsi ayrı uygulama. Dümdüz forum olur. Bunu da kimse istemiyor. Forumlar uygulamaya uygun bir yapı değildir. Uygulamayı AppStore üzerinden indirince nasıl bir farklılık katıyor iste biz bunu çözemedik. Bu kısayol mu evet kısayol, bildirim geldimi uyarıyor mu evet. Peki uygulama olunca beklentiniz nedir bilmiyorum. Hiç bir ek uygulama olmaz en ufak örnek sizin profilinizde olan gebelik takvimi olmayacak. Mantıklı mı? Uygulama ile bir forumu karıştırıyor insanlar

Son düzenleme:
Merhaba konu açamadım o yuzden buradan yazmıyorum
Bir haftadır kk da donma sorunu yaşıyorum.. Sayfanın yarısına gelmeden ekran donuyor yenileme tuşuna basmak zorunda kalıyorum. Forumda bir sorun mu var acaba.. Diğer sayfalarda olmuyor sadece kkda oluyor..
Kazen Kazen

Merhaba konu açamadım o yuzden buradan yazmıyorum
Bir haftadır kk da donma sorunu yaşıyorum.. Sayfanın yarısına gelmeden ekran donuyor yenileme tuşuna basmak zorunda kalıyorum. Forumda bir sorun mu var acaba.. Diğer sayfalarda olmuyor sadece kkda oluyor..
Kazen Kazen
Benimde öyle
Bende eşime telefon bozuk diyordum degilmiymis
Ay Allah'ıma şükürler olsun

X