Sitedeki öğretmenler burayaa🥳

Sitede öğretmen var mı merak ettim meslektaşlarımı, neler yapıyorsunuz 🥰
Merhaba, Türkçe öğretmeniyim ancak atanamamış olanından😅 Bu yıl tekrar hazırlanmayı planlıyorum sınavlara. Bulunduğum şehirde yeniyim ve arkadaşsızlıktan çok bunaldım. Başlığı görünce bayağı mutlu oldum😊Tüm meslektaşlarıma selamlar 🥰

Öğretmenler diye grup haline getirilip daha aktif paylaşım ortamı oluşturulamaz mı?
Sitede öğretmen var mı merak ettim meslektaşlarımı, neler yapıyorsunuz 🥰

Merhaba , aslında tüm öğretmenler bir konu başlığı altında toplanabiliriz, böylece her konuda bilgi paylaşımı yapabiliriz 😊
Ben de üniversitede lisans ve doktora öğrencilerine ders veriyorum. Eğitim ve öğretimde kalite ve öğreticilik konularına ilgim var. Ögrenciler çok değişik, tecrübe paylaşımı yapabiliriz.

Öğretmenler diye grup haline getirilip daha aktif paylaşım ortamı oluşturulamaz mı?

Ben de üniversitede lisans ve doktora öğrencilerine ders veriyorum. Eğitim ve öğretimde kalite ve öğreticilik konularına ilgim var. Ögrenciler çok değişik, tecrübe paylaşımı yapabiliriz.
Ben varım 🤩

Merhaba, Türkçe öğretmeniyim ancak atanamamış olanından😅 Bu yıl tekrar hazırlanmayı planlıyorum sınavlara. Bulunduğum şehirde yeniyim ve arkadaşsızlıktan çok bunaldım. Başlığı görünce bayağı mutlu oldum😊Tüm meslektaşlarıma selamlar 🥰
Merhaba KPSS zor bir süreç Allah yardımcınız olsun inşallah istediğiniz yere atanırsınız 😊

Grup haline nasıl getireceğimizi bilmiyorum bilen biri yaparsa tabiki olur
Hangi alanda ders veriyorsunuz merak ettim

X