Sitemizde bayan polis memurları var mı?

bade_88

ben sonbahar kızıyım...
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2009
304
0
mrb ben bi polis memuru adayıyım yani ekimde eğitimim başlıcak 11. dönem pomemli olucam ama hala korkularım var bu mesleğe dair bayanlar için çok zor diyor herkes ama bunlar kulaktan dolma şeyler çevremde bayan polis yok belki sitede vardır bana yardımcı olur diye konu açmak istedim.merak ettiğim mesleğin bayan için zorlukları özellikle dışarda olanlar için çalşma saatleri tayinler vs. lütfen çevresnde yakınlarında olanlarda fikir verebilirler şimdiden herkese teşekkürler. :KK3::KK3::KK30::KK30::KK34::KK34::KK34::KK15::KK15::KK15:

yani koca sitede bi tane bayan polis memuru olan veya çok yakın tanıdığı arkadaşı vs. olan yok mu yani offf :KK59::KK59::KK59::KK59::18::18::18::18::2::2::2::2::2:

kız arkadaşım var pymoda 1.sınıf henüz
üst devre baskı yapmaktan kızın psikoloji bozuldu

senin eğitim kısa allahtan
polis olmadığım için detaylı bilgi veremeyeceğim
ama genelde bayanların rahat olduğunu söylüyorlar
takma kafana seviyorsan severek yap mesleğini
düşünme detayları

merhaba seni elimden geldiğince bilgilendirmek isterim polis değilim ama polis eşiyim ve lojmanda oturuyoruz burda samimi görüştüğüm bayan polisler var aslında birimine göre değişiyor tabii erkekler için daha zor bayanlara biraz daha toleranslı davranıyorlar ama mesala trafikte çalışan bir arkadaş var o şikayetçi oldukça gece saatlerinde kavşakta uygulamada oluyorlar kar yağmur çamur dinlemeden çalışmak zorunda kalıyor ama diğer bölümlerde olupta çok rahat edenlerde var hafta sonu iki gün izin yapan var ki buda polisler için çok ender görülen bir olaydır bir buçuk yıllık evliyim inan iki veya üç kere üstüste iki gün izin yapmıştır eşim mesela bazen yoğun dönemler olur o zaman gece bütün bayan polislerinde akşam iki saatte olsa uygulamaya çıktığı görülür ben bunu şuan doğudayız ona göre yazdım ama istanbuldaydık önce o zaman bu kadar rahat değillerdi onuda söylemeden geçmiyeyim...

merhaba ben de 6. pomem im ve mesleğimden çok da memnunum 12/24 çok çalıştım.8mart kadınlar günü itibariyle istanbulda mitingler başlar ek göreve yazarlar ama görevlerde çok güzel geçer bayan polis olabilmek bence bir ayrıcalık kıymetini bil herkes olamaz maaşıda çok güzel erkek memurlardan çok çok daha fazla alıyoruz : )

bende pomem adayıyım ama bazı sorunlarım var erkek polıslerde konustum ama benı en ıyı bayan polısler anlar benle ıletısıme gecebılırmısınız??

canım öncelikle hayırlı olsun bende 2 yıllık polisim ist.da gecede çalıştım gündüzde zorluğu var illaki ama ben severek girdim mesleğe çok şükür memnunum. Eğer seviyorsan polisliği hiç düşünme derim. İşin zorluğu ıvırı zıvırını boş ver zaten ömrün boyunca bir yerde kalmıyorsun bölümün değişiyor şehrin değişiyor, benim gibi emekli olana kadar bir masada dirsek çürütemem diyorsan tam senlik.

canım öncelikle hayırlı olsun bende 2 yıllık polisim ist.da gecede çalıştım gündüzde zorluğu var illaki ama ben severek girdim mesleğe çok şükür memnunum. Eğer seviyorsan polisliği hiç düşünme derim. İşin zorluğu ıvırı zıvırını boş ver zaten ömrün boyunca bir yerde kalmıyorsun bölümün değişiyor şehrin değişiyor, benim gibi emekli olana kadar bir masada dirsek çürütemem diyorsan tam senlik.
benımkıde olur ınsallah ya cok ıstıyorum

Arkadaşlar ben güzel sanatlar grafik tasarım mezunuyum(4yıllık).Ama içimde baba mesleğide olan polislik hep kaldı ve ve 2012 pomem alımlarına katılmak istiyorum.Taktım kafayı polisliğe,her şeyde güvenim tamda bir tek boyum1.62.çok mu katılar bu boy olayında bu karşıma çıkar diye çok korkuyorum.Lütfen beni aydınlatın :KK43:

X