Sivas///58

Bencitlembik

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
32
0
54
Arkadaslar Merhaba Ben Kökeni Sivastan Gelme Istanbulda Dogma Ve Almanyada Yasayan Biriyim Ama Hemserilerimle Tanismak Isterim Herkese Selamlar Sevgiler

çitlembik bende aslen sivaslıyım ama doğma büyüme istanbulluyum bende hemşerilerimle tanışmak isterim ben sivas gürünlüyüm ...sen?

ben de sivaslıyım. Ama izmir'de yaşıyorum. Bu arada izmir'de oturan birileri varsa bana haber verirlerse sevinirim. Bişe sormak istiyorum da. Yani bi iki gün üçünde lazım. Azcık acil bir durum....

arkadaşlar hemşehriler bende sivaslıyım.sevindim sivas yazısını görünce.oley ne güzel kıslar.hepinizi öpüyom.

amanın ne çok sivaslı varmış
ama sivasta yaşayan sadece benim bacım galiba
zavallı bacım benim üzme sen kendini seni bir gün ordan çekip alacam söz veriyom sana

bu arada bende sivaslıyım ama ist ikamet etmekteyim
sivaslı hemşerilerime selamlar efenimmmm

bir gün şöle bi sivalılar günü yapalım derim ben:laugh: :laugh:

Arkadaşlar Ben Sivas Hafik E Bağli Köylerinden Acidere Köyü Ist.yaşiyorum Sizlerde Söylermisiniz Neresindensiniz Belki Akraba çikariz Ha Nedersiniz :) :))))))

benim esim de sivasli. yani artik benim kutuk sivas oldu. (ailelerimiz istanbulda oturuyor biz ise guney amerika`da.) kangal`in minarekaya koyu. esimde bir donem bir cift kangal vardi. cok guzel kopek valla. ortami uygun olana tavsiye ederim. bu kadar duygulu bir hayvan daha gormedim. sahibini cok seviyor ve koruyor. bir kere yavrulari oldu bana alismislar ki elime alinca hic sorun yapmamislardi. ama bir arkadas geldi yavrulari gormeye bahcenin ucundan balkona nasil havliyor inanamazsiniz. ilk o zaman tirstim vallahi. normalde kopeklerden cok korkarim ama bunlar cok sevimliydi. ama baskalarina hircinlar. koruma icgudusu yani. ben sirtina bile biniyordum. e tabii o zamanlar 50 kiloydum.:1dry: hayvan gik demezdi bi de beni bahcede gezdirirdi.:yes: kac kere kalin zincirini kopartip kacti erkek olan. beyimiz sikilinca kopartip cikip geziyordu. sonra da geliyordu.:yes: bilek kalinliginda zincir yanliz. ince degil...

ben de sivas imranlı'ya bağlı uzuntemur köyündenim. Geçen yaz ilk kez gittim sivas'a ve inanılmaz hoşuma gitti oralar. Hatta babama burad yaşayalım falan dedim ama kış kendini göstermeye başlayınca vazgeçtim:razz: Buraların kışı bile yaz orada yaşayamazdım sanırım. Ama yine de birgün fırsatım olursa orda yaşamayı isterim. Neden olmasın:yes:

Bak yaa özledim şimdi oraları. Dere de balık tutmayı, dağlarda kuşburnu toplamayı falan... Offff of. Şimdi orda olmak vardı bu sıcaklarda yanmaktansa orada dere kenarında balıklarla uğraşmayı tercih ederdim. :laugh: :laugh: Hatta eşşeğe bile bindim. Çok eğlenceliydi.:laugh: :laugh:

nur kusura bakma cevabini simdi yaziyorum cünkü+ tr.deydim yeni geldim izinden benim babam sivas divrigi örenik(aydogan) annem ise divrigi kömek (ikizbasak)köyünden

hey birileri sivasmı dedi banamı öle geldi.......toprağım benim nasılsınız gardaşlar.........valla bende sivasın halis mulis toprağına ayak basma şerefine erenlerdenim:) ama doğma büyüme istanbulluyum.... şimdiki ikametimde kocaeli gebze.... gezegen biri var yani içinizde:) hepinizi öpüyorum bi gün içli köfte yapalım kızlar.........çok özledim hele çedeneli kevurgayı offffffffff anam ya ....... yav daha yeni formada girmiştim ama bozarım sizin için ayıpsınız kendim için istiyorsam :)))))

citlembik .!.:
nur kusura bakma cevabini simdi yaziyorum cünkü+ tr.deydim yeni geldim izinden benim babam sivas divrigi örenik(aydogan) annem ise divrigi kömek (ikizbasak)köyünden
Çitlenbik bizim gelin divrikli öğrenim bakim tam köyünü divrikli çok tanıdıklarımız var ama ben lakaplarını biliyorum bir soram hele canım

hicbuyumiycem .!.:
benim esim de sivasli. yani artik benim kutuk sivas oldu. (ailelerimiz istanbulda oturuyor biz ise guney amerika`da.) kangal`in minarekaya koyu. esimde bir donem bir cift kangal vardi. cok guzel kopek valla. ortami uygun olana tavsiye ederim. bu kadar duygulu bir hayvan daha gormedim. sahibini cok seviyor ve koruyor. bir kere yavrulari oldu bana alismislar ki elime alinca hic sorun yapmamislardi. ama bir arkadas geldi yavrulari gormeye bahcenin ucundan balkona nasil havliyor inanamazsiniz. ilk o zaman tirstim vallahi. normalde kopeklerden cok korkarim ama bunlar cok sevimliydi. ama baskalarina hircinlar. koruma icgudusu yani. ben sirtina bile biniyordum. e tabii o zamanlar 50 kiloydum.:1dry: hayvan gik demezdi bi de beni bahcede gezdirirdi.:yes: kac kere kalin zincirini kopartip kacti erkek olan. beyimiz sikilinca kopartip cikip geziyordu. sonra da geliyordu.:yes: bilek kalinliginda zincir yanliz. ince degil...
canı sen bizim gelinsin heeee sen elimize düştün şimcikkk heh heh heh

Arkadaslar Merhaba Bu Kadar Hemserimin Olmasi Beni Sevindirdi Umarim Bir Gün Bir Yerlerde Tanisma Imkanida Olur Herkese Selamlar Sevgiler

nur hanımcığım ben burcu_burcu bende sivas gürünlüyüm ve şu anda 40 yaşındayım doğma büyüme gürünlüyüm. Hatta ilk,orta ve liseyi gürün lisesinde bitirdim. Sizinle görüşmek isterim selamlar.

X