SIVI DİYETİ 1haftada2kilover

Cicekkz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Mart 2019
662
182
Arkadaşlar selam ben bir haftadr uyguluyorum size de tavsiye ederim.birgün svı bir gün normal besleniyorum ama ağr olmayan hafif svılardan kullanıyorum Ama acaba ödem mi attım bir haftada bu kadar gitti sanırm ödem atmak için bunu yapsanz daha iyi olur

Son düzenleme:
Bende uygulamak istiyorum ya kolay gelsin size bu arada 🥰 eğer bu ay gebelik olmazsa bende başlarım kesin ☺️☺️

Bende uygulamak istiyorum ya kolay gelsin size bu arada 🥰 eğer bu ay gebelik olmazsa bende başlarım kesin ☺️☺️
Hakkında hayırlısı olsun canım 🌸 hamilelerin içeblileceği bitki çaylarından tüketmeye çalıs. Belki ilerde doğum kilolarından kurtulmak için uygularsın😊 o zaman da anne sütünü arttıran içecekler kullanrsn

Sıvı diyetine başlıyorum tekrar bana eslik etmek isteyen? Ama uzun süreli yapmayı düşünmüyorum arada molalar vererek yapacağım. Az kalorili sıvılar secmeye çalısacağım mesela 2-3 günde bir mola vererek yapmak isteyen varsa ben pztsi baslycam

Sıvı diyetine başlıyorum tekrar bana eslik etmek isteyen? Ama uzun süreli yapmayı düşünmüyorum arada molalar vererek yapacağım. Az kalorili sıvılar secmeye çalısacağım mesela 2-3 günde bir mola vererek yapmak isteyen varsa ben pztsi baslycam
Sıvı diyeti nedir tam olarak biraz açar mısınız? 5 kilo vermeye ihtiyacım var 🙄

Canım sıvı olan hersey serbest çay,khve,meyvesuları,sebzesuları,çorba çorbayı çok abartmıyoruz tabi:) ayran,süt v.s aklına hangi sıvı geliyorsa buşekilde besleniyoruz birkaç gün sonra mola veriyoruz sonra tekrar aynı şekilde besleniyoruz. Bu şekilde istediğin kiloya düsene kadar devam:)

Yani sadece sıvılarla besleniyoruz birkaç gün boyunca sonra mola veriyoruz mola da diyet yapmıyoruz.Sonra yine sıvı diyeti yapıyoruz kilolardan kurtulana dek:KK43: bu arada kahve,ayran gibi sıvılar tok tutuyor onlar iyi oluyor baya diyetteyken.

+sıvı diyetiyle 1ay da 20kilo veren olmus arkadaslar google yazınca çıkıyor ama o labne fln da tüketmis diye okumuştum.Bir de biray boyunca uzun süre yapmıs yani. Bence hafta bir kez mesela pazar günleri ya da 2-3 gün yapıp mola vererek devam edilse daha iyi olur bünye de yorulmaz hem:) ayrıca katı gıda,labne yemeye fln inanın hic gerek olmuyor ben baya tok hissediyorum kendimi açlık hissettiğim an bir iki yudum meyve,sebze suyu v.s ayran fln içiyorum. Ben baya sevdim bu diyeti çok da rahat yapıyorum.Herkesee tavsiye:)
Bu arada ilk basta konuyu açarken ödemmi gitti diye yazmısım ama o zaman sıvıyı çok az yani su diyetine benzer şekilde alıyordum gün içinde bir iki yudum ancak yani:) su diyeti gibi yapınca sadece ödem gidiyor.Ama besini sıvılardan sağlayınca yani vucuda az da olsa kalori alınnca kalıcı veriliyor bilginize..

+sıvı diyetiyle 1ay da 20kilo veren olmus arkadaslar google yazınca çıkıyor ama o labne fln da tüketmis diye okumuştum.Bir de biray boyunca uzun süre yapmıs yani. Bence hafta bir kez mesela pazar günleri ya da 2-3 gün yapıp mola vererek devam edilse daha iyi olur bünye de yorulmaz hem:) ayrıca katı gıda,labne yemeye fln inanın hic gerek olmuyor ben baya tok hissediyorum kendimi açlık hissettiğim an bir iki yudum meyve,sebze suyu v.s ayran fln içiyorum. Ben baya sevdim bu diyeti çok da rahat yapıyorum.Herkesee tavsiye:)
Bu arada ilk basta konuyu açarken ödemmi gitti diye yazmısım ama o zaman sıvıyı çok az yani su diyetine benzer şekilde alıyordum gün içinde bir iki yudum ancak yani:) su diyeti gibi yapınca sadece ödem gidiyor.Ama besini sıvılardan sağlayınca yani vucuda az da olsa kalori alınnca kalıcı veriliyor bilginize..
Bende yapmak istiyorum çok kilo vermem lazım. 😒 Su diyeti ile tek öğün yemek arasında kararsızım.

+ bir düzeltme yukarıda yanls yazmısım diyeti haftada bir kez değil molayı haftada birkez mesela pazar günleri versek iyi olur diycektim:)

Ya ama neden ki korursak sıkıntı olur mu?

Peki sıvı diyetinde hiç mi ağzınıza yiyecek bişey katmıyorsunuz?😂 Meyve felan? Ya da suyu da olabilir :KK70:
Canım sıvı diyetinde bütün sıvılar serbest.Çorba,ayran,meyvesuyu aklına ne gelirse... Haftada bir kez de mola ver ya da 2-3 günde bir mola ver öyle daha iyi oluyor.Bir de mesela iyi yanı sürekli diyeti bozmak zorunda kalıyordum ben mesela misafirliğe gittin diyet bozuldu:) ya da dısarda arkadasnla bulustun diyet bozuldu:) hep böyleydim ama simdi bu diyet baya iyi oldu her ortama uyum sağlıyor sıvı hersey serbest:)

Canım sıvı diyetinde bütün sıvılar serbest.Çorba,ayran,meyvesuyu aklına ne gelirse... Haftada bir kez de mola ver ya da 2-3 günde bir mola ver öyle daha iyi oluyor.Bir de mesela iyi yanı sürekli diyeti bozmak zorunda kalıyordum ben mesela misafirliğe gittin diyet bozuldu:) ya da dısarda arkadasnla bulustun diyet bozuldu:) hep böyleydim ama simdi bu diyet baya iyi oldu her ortama uyum sağlıyor sıvı hersey serbest:)
Tamamdiiir yarın başlıyorum inşallah 😊
Sabah kahvaltıda az yedim 2 lt su içtim akşamda çorba içecem sadece yarında böyle deneyim bakayım 😄

Tamamdiiir yarın başlıyorum inşallah 😊
Sabah kahvaltıda az yedim 2 lt su içtim akşamda çorba içecem sadece yarında böyle deneyim bakayım 😄
Canm ben kahvaltıda taze meyve suyu sıkıyorum kendime sonra gün içinde kakaolu süt içiyorum, domates suyu almştm aoç marka onu içiyorum birde elma tarçn şerbeti yapmştm biraz ondan iciyorum varsa 1kpçe çorba içiyorum çay içiyorum dibek kahve fln içiyorum böylece günü tamamlıyorum:)💓

X