Sivilceli Ciltler Sivilcelere Isrgan Suyu zm

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
Bende hemen hemen hergün maydonozu kaynatıp içiyorum... Isırgan suyu daha mı etkili acaba??

birde ısırgan suyu dene istersen burda düzenli kullanan arkadaşlara fayda sağlamış hem dışardan hemde içerden birlikte kullanmak gerek bu işlemleri yaparken sabırlı olmalısın en az 1 ay kullanman gerek cilt kendini 25 günde yeniler ölü hücreler atıldıkça yeni ve güzel cilt çıkar ortaya denemeni tavsiye ederim eminim faydasını görüceksin

simdi surdum yuzume feci yakiyo :KK70: umarim etkisi olur fazla sivilcem yok ama burnumun yaninda kocaman bir iltihapli sivilceye benziyen bsi cikti cok morelimi bozuyo onun icin deniyorum simdi :))

ısırgan suyu saçımda çok işe yaradı bide yüzüme deniyim bakiyim nolceekk

Başka devam eden yok mu?.Ben ara ara sürüyorum ama pek de bişey anlıyamadım . En azından doğal...

bende aldırdım ısırgan otunu yrn kaynatcam umarım işe yararda asklı askısız giyebilrimm:sinifsinif:

ya saca sürüldüğü zaman gürlestirio. yüze sürdüğümüz zaman ince tüyleri kalınlastırırmı acaba?

şimdi arkadaşlar bugün baktım araştırdım sahiden ısırgan otu cilde saça falan iyi geliyomuş zaten faydalı olduğunu biliyodum ama bu kadar kolay olduğunu tahmin etmemiştim.
az önce kaynattım bir fincan içtim afiyetle :-) kalanını da şaşal şişesine koydum soğuyunca başlıcam hemen sürmeye
ancak kaynattığım ısırgan otları tazesinden değil kurutulmuştu o da etkisini gösteriyomuş sanırsam tazesi kadar çabuk olmasada olsun sorun değil acelemiz yok bunca zaman çekmişiz işe yarıcaksa biraz daha sabrederiz
ama benim sorunum yüzümde tüylenme sorunu var zaten onunla başa çıkamıyorum bide bu ısırgan suyu beslerse o zaman ne yaparım bilmiyorum )):

bnde de var ısırgan otu ama kurutulmuş oda işe yararmı acaba birde hem içip hem yüzemi sürmek gerekiyor

aynen ya bndede krutlmuş var acaba işe yarar mı bnde şuan acnecinamide ürünlerni kullanıyorum bunuda kullancam ama tüylenme faln yaapr mı acaba eyvahedigeldismile

ben söyleyim işe yarar mı?
valla bende hiçbi işe yaramadı ama sizlerde ne olur bilmiyorum
bu sivilcelerinden kurtulan arkadaş neyi farklı yapmış merak ettim doğrusu?

benmde 4 . günüm bendede hiç bi değişiklik yok :S acaba kurtulmuş olduğu içinmi?

kızlar bana ısırgan suyu alerji yaptı sivilcelerimin hiç birine iyi gelmedi üstüne kırmızı kırmızı lekeler çıktı şimdi kil maskesine başladım inş iyi gelir

ben 8 ay roagutan kullandım cıldım bebek gıbı oldu ama son 6 aydır yuzum gene sıvılce doldu ınanın ınsanlar bana acıdı yanı ole bakıyodular kı makyajsız evden cıkamıyodum ve bır gun bı dedem sag olsun bana 10 gun boyunca yuzune ısırgan suyu sur dedı 3.gunum ve yuzumde yuzde 70 azalma olsu butun ızler sıyah noktalar lekeler yok oldu ayh 10 gun bıtsede bebek gıbı yuzum olsa valla kızlar cıldım cok berbattı hemde asırı derecede ust ust desıvılceler cıkıydı allaha sukurler olsun yuzum degıstı ve süper mutluyum..sızede aşırı sıddetle tavsıye edrım..

öncelkle bu bilgiyi paylaytığn için çok tşkkr ederm.. yazdıklarını okuyunca bnde denemeye karar werdim ve ilk olark bugn denedim gerçektn daha ilk deneyişte faydasını gördm.. Sennde dedğin gibi 3 gnde bndede %70 azlma olucak büyk ihtmal bnde çok mutluyum sonunda kutuluorum sivilcelermdenn... tekrar çok teşkker edermm cnmm =))

bu konunun üstünden çok zaman geçmiş ama daha denemeye devam eden var mı.ısırgan suyu hamilelikteki sivilcelerede iyi gelirmi ??

Yaa araştırdım bende sabah akşam sürülüyormuş tonik olarak fakat sabahdan akşama kadar kalması sıkıntı olmazmı ya

X