Siyah olMAyan damatlık

evet baktım ama çok şatafatlı saten kumaşlar bunlar ben daha ketenimsi tiri tiril istiyorum Kenan Doğulu'nki gibii :)
Anladım istedigini ama hiç denk gelmedim öyle bir şeye diktirmek gerek sanırım. Umarım bulabilirsin ve bizimle paylasirsin

Bende henüz bulamadım. Şansımı İstanbul'da deneyeceğim. Bulursam mutlaka fotoğrafıyla birlikte paylaşırım :) hiç olmadı diktirilecek fakat o da çok riskli.

Biz aldık kızlar, bordo. Bayıla bayıla aldık
Kesinlikle klasik beyazz veya siyah almayın.

DS Damattan indirimi yakaladık .

lacivert ceket,siyah pantolon ve ceketin yakaları siyah,ayrıca papyon ve kuşak laci-siyah kombin tasarlanmış.Ds Damattan aldık,mükemmel...

Bayramdan önce bizde nişanlımla damatlık arayışına çıktık. Gospodin mağazasına girdik baktık modellere, mağazaya girince tam karşıda bi manken üstünde harika kesimi olan ekose lacivert bir takıma hayran kaldık ancak normal bir takım elbise olduğu için istemedim doğrusu. Sonra damatlıklara baktık klasik siyah bir tane denemeye karar verdik. Oradaki personel sağolsun nişanlımın giyinmesinde yardımcı oldu papyon kemer ayakkabısına kadar kendi giydirdi, nişanlım aynanın karşısına geçti baktı ve "bu ne be hiç beğenmedim dedi" :KK45: öyle böyle ikna etmeye çalıştık ama içime sinmedi istemiyorum ben bunu farklı bişeyler arıyorum dedi. Tekrar mağazayı dolaşmaya başladık diğer damatlıklara bakıyorduk hep siyah modeller var sadece yakaları farklı derken bir anda parlak lacivert bir damatlık buldu ve yapıştı damatlığa ceketini ver dedi yardımcı olan arkadaşa, ceketini aldı giydi gerisini denemeden budur ben bunu alıyorum dedi :KK70: Anlayacağınız farklılık arayışımız dar kesim güzel parlak lacivert bir damatlıkla son buldu :)

İşte benim fit kuzumun damatlığı :) üzerindeki gömlek deneme gömleği yalnız unutmuşum diğer halde çekmeyi bizim aldığımız gömlekte siyah boydan bir çizgi var....

İtalyan marka italyan kesim bir model...

Siyah pantolonumuz da yapılıyor henüz kınada siyah pantolon gömlek yelek kombini yapıcaz düğünde kuşaklı gömlekli olucaz :)))

IMG_20160305_181042.JPG
IMG_20160305_181204.JPG

X