Siz de eşinizin sizden habersiz mastürbasyon yapmasına tahammül edemeyenlerden misiniz?

Yani illaki rahatlatacak kendisini erkekler için malesef zor bir süreç katlanacaksiniz artık. adamın elinden de kıskanmayın 🙈
Deliriyorum. Kadınlığım devredışı kalmış gibi. Eliyle mi yapıyor sadece erkekler bu işi?kim bilir hangi kadın vücutlarını izlerler hayal ederler 😣

Ne yapsın ayol adam? Cinsel perhiz mi uygulasın? :deli:
Yani neyi kıskanıyorsunuz bir de tam olarak? Mastürbasyon yaparken kullandığı, tutmaya yarayan, her insanda bulunan bir uzvu mu? :KK53:
Benle yapsın istiyorum. Mast yapsın istemiyorum. Vücudumu kullanabilirim sonucta. Baskalarına bakıp arzulanmasını istemiyorum işte

Kıskanmak yerine siz de ona eşlik edin.
İlişki yasak diye neden tamamen kendinizi geri çekiyorsunuz ki ?
izin verilebilir sakıncası olmayan yollar tercih edilebilir. Ama her iki taraf memnun olmalı ve birbirini mutlu etmeli. Tek taraflı memnuniyet diğerine kullanilmislik hissi verir.

Kıskanmak yerine siz de ona eşlik edin.
İlişki yasak diye izin verilebilir sakıncası olmayan yollar tercih edilebilir. Ama her iki taraf memnun olmalı ve birbirini mutlu etmeli. Tek taraflı memnuniyet diğerine kullanilmislik hissi verir.
Gebelikte yasak olan şey orgazm zaten. Orgazmla yaşanan kasılmalar sakıncalı. Yani iki tarafın da memnun olması imkansız.

Neyi kıskanıyorsunuz anlamadım yani erkeklerin fizyolojisi bizimki gibi değil illa o rahatlama bir şekilde olması lazım ya kendisi ya da olmazsa artık vücut kendisi rüyada falan atıyor bir şekilde yoksa rahatsızlık veriyor mecbur yani..Adam aldatmıyor ya..sizin durumunuz belli şimdiden bunu takarsanız hamileliği de lohusalığı da zehir edersiniz kendinizw rahat olun biraz

X