Siz nasıl tanıştınız ?

GCos

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2017
656
538
Herkese Merhaba arkadaşlar.Fikirlerinize ihtiyacım var, olay şu ki, hayatıma biri girsin, istediğim gibi birileriyle tanışayım ve güzel bir ilişkim olsun istiyorum.Bunun için de elbette ki ortamlara girmek, yeni insan tanıyacak alanlarda olmak lazım bence.Sosyal, girişken bir tip değilim aslında kendimi zorlamak istiyorum lakin sadece iş-ev olunca ne bir değişik insan yüzü ne yeni bir ortam, muhabbet vs fırsatım olmuyor haftanın 6 günü aynı masa başında, aynı insanlarla 9-19 çalışan biriyim, zamanım da çok kısıtlı.Arkadaşlarımla haftada bir iki görüşsem o vesile ile yeni kanallar açılsa desem yakın arkadaşlarım hep farklı şehirlerde veya olanlar da malum iş-güç ev çok fazla zamanları yok her zaman da malum istemiyor zaten hep aynı yüzler.Yani anlayacağınız ne yapsam bilemedim.Bu gidişata bir dur demek istiyorum ama gökten durduk yere zembille de gelmez ilişki biliyorum.Siz nasıl tanıştınız eşinizle, sevgilinizle ? Ve ben nasıl kendime bu tarz alanlar yaratabilirim , ne yapabilirim ? Yardımlarınızı bekliyorum 😊

Herkese Merhaba arkadaşlar.Fikirlerinize ihtiyacım var, olay şu ki, hayatıma biri girsin, istediğim gibi birileriyle tanışayım ve güzel bir ilişkim olsun istiyorum.Bunun için de elbette ki ortamlara girmek, yeni insan tanıyacak alanlarda olmak lazım bence.Sosyal, girişken bir tip değilim aslında kendimi zorlamak istiyorum lakin sadece iş-ev olunca ne bir değişik insan yüzü ne yeni bir ortam, muhabbet vs fırsatım olmuyor haftanın 6 günü aynı masa başında, aynı insanlarla 9-19 çalışan biriyim, zamanım da çok kısıtlı.Arkadaşlarımla haftada bir iki görüşsem o vesile ile yeni kanallar açılsa desem yakın arkadaşlarım hep farklı şehirlerde veya olanlar da malum iş-güç ev çok fazla zamanları yok her zaman da malum istemiyor zaten hep aynı yüzler.Yani anlayacağınız ne yapsam bilemedim.Bu gidişata bir dur demek istiyorum ama gökten durduk yere zembille de gelmez ilişki biliyorum.Siz nasıl tanıştınız eşinizle, sevgilinizle ? Ve ben nasıl kendime bu tarz alanlar yaratabilirim , ne yapabilirim ? Yardımlarınızı bekliyorum 😊
Eşimin dayisinin karisi benim çok yakın arkadaşımdı.Yani yakin arkadaşım vesile oldu.Arkadasimda kalmistim yattığım yerin yanında akvaryum vardi.Sabab kalktıgımda kafamda ağırlık hissettim bi baktım balık kafama atlamış orda ölmüş.Aradan yarım saat gecmedi arkadasim esimi gösterdi övmeye basladi. Sonrada evlendik iste.Bence balık kismetti.🤣

Perde takarken gözüme birşey kaçtı ve çıkmadı hastaneye gittim apar topar orda basınçlı su ile çıkardılar eşimde annesini getirmişti ben çıkarken bakıştık ama orda öylece kaldı meğer aynı mahallede oturuyormuşuz da birbirimizi tanımıyorduk ama bende hoşlanmıştım ilk adımı ondan bekledim 1 yıl sevgili kaldık sonra evlendik 😍

Eşim, iş arkadaşımın 20 yıllık arkadaşı.
Aklına ikimiz gelmişiz. Karakterimizin uyduğunu düşünmüş. Benim resmimi ona, onun resmini bana yolladı. Beğenince hep beraber buluştuk. Oturması kalkması düşüncesi konuşması vs etkiledi sonra telefon numaraları verildi. Bir bakmışım 3 ay sonra evlenme teklifi bir yıl içinde düğün 🥰🥰🥰
Bir nevi modern görücü usulü 🤣🤣🤣

Yani kimse X kursunda Falan tanışmadı mı ? Ben ne yapayım arkadaşlar insan görmüyorum ?

Valla ben de hiç öyle meşhur arkadaş ortamlarından yoktu malesef. Facebooktan tanışmıştık :dondurma:

Valla ben de hiç öyle meşhur arkadaş ortamlarından yoktu malesef. Facebooktan tanışmıştık :dondurma:
Ya sosyal medya da riskli normal bir şekilde kanlı canlı tanışmayalı yıllar oluyor :KK43:

Ya sosyal medya da riskli normal bir şekilde kanlı canlı tanışmayalı yıllar oluyor :KK43:
Bir de şimdi nur topu gibi bi koronamız var. O yüzden kanlı canlı tanışmalar da olursa da biraz daha zaman alcak mecburen. Ya da köşeyi dönerken çarpışırsınız :-) kısmet bu işler hiç belli olmaz 😃

Bir de şimdi nur topu gibi bi koronamız var. O yüzden kanlı canlı tanışmalar da olursa da biraz daha zaman alcak mecburen. Ya da köşeyi dönerken çarpışırsınız :-) kısmet bu işler hiç belli olmaz 😃
Aynen birde o var ama bende zaten bir kurs veya bir aktive olsun hemde bana Bişeyler katsın istiyorum hep aynı yere gideyim bi süre hani mekan mekan gezme değil de

Yani kimse X kursunda Falan tanışmadı mı ? Ben ne yapayım arkadaşlar insan görmüyorum ?
Yakınlarının, yakın arkadaşlarının Düğüne, doğum günlerine yada bi parti ortamları olursa oralara kesin takıl derim.

Sonradan olma komşuyduk 😬 KPSS için halk eğitim kursuna giderken birbirimizden hoşlanmaya başladık filan, 2 buçuk senelik sevgliliğin ardından evlendik.

Yakınlarının, yakın arkadaşlarının Düğüne, doğum günlerine yada bi parti ortamları olursa oralara kesin takıl derim.
Hiç olmuyor ya birde o kadar aktivitesine gidecek insan bile bırakmamışım çevremde :KK43: olanlarda benim gibi bekar yada kronik...

Üniversitede sınıfta tanıştım eşimle : ) sınıf arkadaşımla evlendim.. Bahsettiğiniz gibi o şartlarda gerçekten zor.. Bence iş arkadaşlarınızla biraz muhabbet ederken evliliğe yeni birine açık olduğunuz sinyallerini verirseniz mutlaka sizi birileriyle tanıştırmak isteyeceklerdir.. Başka bir fikir ise zor ama eğlenceli olabilir mesela akşam kurslarına ne dersiniz?? Bi göz atın akşam kurslarına sizin için eğlenceli olabilir.. Sizin gibi çalışanların tercih ettiği güzel kurslar var bakabilirsiniz mesela ney kursu?? Keman kursu?? El sanatları kursları vs gibi.. Hem yeni bir çevre hem de kafa dağıtmak için muhteşem bir yol.. İlla erkek biriyle tanışmak zorunda da değilsiniz biz kadınlar arkadaşlarımızı baş göz etme görevini üstlenen sevimli varlıklarız : ) mutlaka seni biriyle tanıştırmak isteyeceklerdir.. Kursta tanıştığım bir arkadaşımı dayımın oğluyla evlenmesine vesile olan biri olarak söylüyorum sana bunu bir düşün :KK70:

İlgi alanların nedir? Halk eğitimde pek çok hobi kursları oluyor ama korona kaynaklı onlar da durduruldu diye biliyorum. 🤔

Hiç olmuyor ya birde o kadar aktivitesine gidecek insan bile bırakmamışım çevremde :KK43: olanlarda benim gibi bekar yada kronik...
Ozmn önce normal arkadaşlar edinmeye bak, çevrende takılabileceğin arkadaşlar edin.
Ama aklıma bişey geldi. Sen spor salonunda git, hem spor yapmış olursun, hem tanışmak için güzel huzurlu bir ortam.

X