siz olsaniz hangisinde calisirdiniz kizlar

cikolatakizzz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2011
1.934
152
Kizlar merhaba. . Calisacagim yer hakkinda bi sorum olacak.. maas olarak ikisi de ayni asagi yukari.. iki teklif aldim. Birincisi haftada bes gun 8-5 haftasonu izinliyim ama yogun denilebilir temposuna yani orta yoğunluk. . Digeri de haftada alti gun ama coooooook rahat hani hafta ici sabah 10 aksam 6 cumartesi de oglen 12 aksam 5....
Ama burada da nerdeyse hiiiic bi isim yok sadece telefon bakacagim ..
Ikisi de devlet kurumu ..
Siz olsaydiniz hangisini secerdiniz
Bu arada evliyim.. tempolu 5 gun mu rahat 6 gun mu calisirdiniz..

Son düzenleyen: Moderatör:
Kizlar merhaba. . Calisacagim yer hakkinda bi sorum olacak.. maas olarak ikisi de ayni asagi yukari.. iki teklif aldim. Birincisi haftada bes gun 8-5 haftasonu izinliyim ama yogun denilebilir temposuna yani orta yoğunluk. . Digeri de haftada alti gun ama hani hafta ici sabah 10 aksam 6 cumartesi de oglen 12 aksam 5....

Vay be kamu kurumunda secme şansı :) Şaşırdım.

Tempolu bir işte 5 gün. cumartesinizi heba etmeyin cok ararsınız ilerde

Temposuz iş insani dha çok yoruyor ruhen yani benim öyleydi..2 gün tatil 8-5 bence dha iyi :)

kamu kurumunda seçme şansı sunuyorlar mı ya. bildiğim tercihle atanıyor herkes bende dahil kamu da haftasonu çalışmaa ve telefonlara bakmaa durumuu:nazar: o kadar zamandır memurum ilk defa duydum çok merak ettim hangi bakanlık yada hangi kurum

Son düzenleme:
Cumartesileri çalışmak çok kötü :KK47:
ayrıca işin yoğun olması bence daha iyi vaktin nasıl geçtiğini anlamıyorsun diğer türlü sıkılır insan. İkiside devlet kurumuymus zaten ne kadar yoğun olabilirki.
Birde hangisi sana mesleki açıdan katkı sağlayacaksa onu seç

devlete ne zamandan beri teklifle işe giriliyor merak ettim? bizler boşa mı kpss için uğraştık mühendis diplomamıza rağmen. şanslısın maaaaşallaaah canım benim:)

Kizlar merhaba. . Calisacagim yer hakkinda bi sorum olacak.. maas olarak ikisi de ayni asagi yukari.. iki teklif aldim. Birincisi haftada bes gun 8-5 haftasonu izinliyim ama yogun denilebilir temposuna yani orta yoğunluk. . Digeri de haftada alti gun ama coooooook rahat hani hafta ici sabah 10 aksam 6 cumartesi de oglen 12 aksam 5....

Ben kesinlikle hafta sonu ızınlı olan ısı tercıh ederdım tek gun ızın gercekten yetmıyor eger esın de hafta sonu ızınlıyse cok sıkıntı oluyor ınan herseyı pazar gunune sıgdırmak yıpratıyor ınsanı :KK17:

vay be.. o kadar dirsek çürüttüm ben atanmak için sana teklifle geldiler hangisini seçsem diye düşünüyosun:) torpilin aşırı sağlam anlaşılan.allah sabır versin işin çok zor.. umarım tez zamanda karar verirsin. birde yıllarca atanamayan öğretmenlere, diğer mezunlara allah sabır versin. kusura bakmayın ama böyle şeyleri okuyunca çok sinirleniyorum. sitem şahsınıza değil sisteme.

vay be.. o kadar dirsek çürüttüm ben atanmak için sana teklifle geldiler hangisini seçsem diye düşünüyosun:) torpilin aşırı sağlam anlaşılan.allah sabır versin işin çok zor.. umarım tez zamanda karar verirsin. birde yıllarca atanamayan öğretmenlere, diğer mezunlara allah sabır versin. kusura bakmayın ama böyle şeyleri okuyunca çok sinirleniyorum. sitem şahsınıza değil sisteme.

Muhtemelen taşeron firmadır öyle kolay değil kamuda memurluk falan yer beğenmek, bakan cocuğu olmak lazım

X