siz olsaniz kabullenirmiydiniz?

maviboncugumm

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2017
280
93
Selam hanimlar,

Size bi sorum var.. diyelimki : esiniz yada sevgiliniz var ve siz onu çok seviyorsunuz, oda sizi seviyor fakat sizin cok sevdigi kadar değil.

Bunu kabul edermiydiniz, yoksa sonucta seviyor fazlasinin onemi yok mi dersiniz?

Selam hanimlar,

Size bi sorum var.. diyelimki : esiniz yada sevgiliniz var ve siz onu çok seviyorsunuz, oda sizi seviyor fakat sizin cok sevdigi kadar değil.

Bunu kabul edermiydiniz, yoksa sonucta seviyor fazlasinin onemi yok mi dersiniz?
sevgiyi asIa öIcemezsiniz
ben daha az seviyorum der ama kaIkıp ayrıIdığınızda o daha cok dert yapar yıpranır hic beIIi oImaz
o yüzden bu konuda net bir şey yok bence
sadece sizin sevginizden eminse ondandır rahat batmasıdır o başka bir şey deği

Ben kabullenemediğim için aramızı bozdum vr ayrıldık.Sonrasında daha çok üzüldüm ama.Ve onu yine çok seven bir kız buldu.Kendi yine az seviyor.Yapısı öyle..Kız öyle kabul etti onu .

Ölçülü sevmek =sipariş vermek

Sevgide ve nefrette ölçülü olmak gerek hep derim de ben seni dünyalar kadar seviyorum seni de beni uzaklar kadar galaksiler kadar sev diye bir şey yok :KK14:
Denge lazım. :ıslık:

M mavi boncugum sen biz derdini tam olarak bi anlatsana canim. Kac gundur bir suru soru soruyorsun sevgi ne demek acaba eski sevgilinizi unutamamak aldatmak ki vs vs.. sen bize anlat bastan sonra bizde yardimci olalim sana.. boyle hergun konu acmaktansa bir kere ac her seyi yaz hayatinda biri var anladigimiz kadariyla ama eski sevgilini de unutamadin ama daha sevginin ne oldugu konusunda pek fikrin yok gibi cunku bize soruyorsun nasil olmali diye.. sevgiyi anlatmak kolay degildir.. bu yuzden yaşını soylemekle basla bence bizde yardimci olalim..

sevmek mi güzel sevilmek mi sorusuna ne demiş fuzuli??
sevmek. çünkü sevildiğinden hiçbir zaman emin olamazsın .
yani sevmek güzel şey. ama hak etmeyeni burnundan getireni değil. sana değer vereni seni önemseyeni. ha hangimiz çok seviyoruz diye kıyasa girmek de çok mantıklı değil yani.

M maviboncugumm senin bir arkadaşım için soruyorum,yok böyle olsa napardınız gibi kısa açıklaması olmayan anket sorulu konularından gına geldi.Herkes burda içini döküyor.Sen anket yapıyorsun sanki.Üstelik biz sadece konuşuyoruz cevap vermeyip aynı şeyi tekrar dillendiriyorsun.Muhabir misin nabız mı ölçüosun anlamadım.

geçen günki konu geldi aklima "sevgiliniz beni ne kadar seviyorsun dediginde seviyorum iste deyince trip atan kiz" yazacaktim ki..
zaten o konuyu acanda sizmissiniz.yaş kac bilmiyorum ama actigin konulara bakılırsa sevgiline çok fena sevgi konusunda takmış durumdasin..
seni gerçekten sevmediğini düşünüyorsan boşuna zaman kaybetme.bunu hissedecek yaşayacak olan sensin.sürekli sevgisini sorguladigin şüphe ettiğin bir adamla yaşanmaz.hakkında hayırlısı olsun ne diyim büyük ihtimal bu tarz konular açmaya devam edeceksin..

Selam hanimlar,

Nasıl sevdıgı onemlı. Kımı var sevgısınden bıcaklar ya benı sın ya topragın kımı var bakmaya kıyamaz fedakardır.

ben sevginin bir ölçüsü olduğunu düşünmüyorum.
herkes aynı şekilde göstermez sevgisini bir de bu durum var.
mesela ben aşk hissederken birlikte olduğum insana, o bana aşırı derecede değer verebilir.

ilişkilerde akla soru takılıyorsa bitmesi gerektiğini düşünenlerdenim.

Selam hanimlar,

Herkes kendi sevgisinden emindir. Nerden biliyosun senden az sevdigini herkesin sevgisini gosterme bicimi farklidir.

X