siz olsanız napardınız??

DeL_Ly

o artık üniversteli :)
Kayıtlı Üye
20 Ocak 2009
74
0
33
sizce sizi seven biriyle mi birlikte olmalı yoksa sevdiğiniz kişiyle mi (ama o kişi sizi ark olarak görüor)) sevdiğini sevmeye devam mı etmeli yoks sizi seven kişiye sans mı vermeli????

bence ikisiylede olmamalı... hem sevdigim hemde beni seven birini bulmalı

sev seni seveni. sevmeyeni sevme. sevme arkadaş olarak göreni seni,sev sende onu arkadaş gibi.

bir insana kendini gerçekten sevdirmek, bir insana alışıp onu sevmekten kat kat daha zor. Seni seven birini bulmuşken bence sende sevgisine karşılık vermelisin.sengözlerimebaksanab

sevginin karşılıklı olunca anlamlı olacağını düşünüyorum.moon a katılıyorum ikisi de olmamalı.ama bi seçim yapman gerekiyorsa seni sevenle birlikte olman daha mantıklı bence.bu tabi; yaşam tarzına, aile yaşamına,duygularının durumuna göre değişebilir.sen hangi durumda daha mutlu olursun bunu düşün.

canım sana ne kadar seni seveni seç desemde biliyorum kalbin dinlemiyecek.insan sevince gönül kimi seçtiyse o olsun istiyor.gözü başkasını görmüyor.ama en mantıklısı bağrına taş basıcaksın.eğer sevdiğinin hayatında biri varsa;sana karşı bir şeyler hissetmiyecekse ne bilim imkansız olduğunu hissediyorsan o zaman hiç düşünme seni seveni tercih et.

şöyle yanı

evleneceksün de birini seçmen gerekiorsa "seni sevenle evlen" demişler. eğer evliliği hemen düşünüyorsan seni sevenle

yok eğer düşünmüyorsan yaşm daha küçük diyorsan... ikisini de unutup hem seveceğin hem sevildiğin birini beklemeli

senin sevdiğin kişinin zamanla seni seveceğine bi garanti yok.. unut gitsin

hmm. anladım navb.
sanırım öyle yapacaqım sevdiqim kişiden bana hayır yok...!

bence sevdiğini ayartmalı kaydirigubbakcemile3

sevdiimi ayartamadım valla :1closedeyes: odunda kendileri biraz xD

seni sevmeyen arkadaşı olarak gören biri için yapabilecek pek fazla bir şeyin yok.

ik tercihin olur bu durumda:

ya, ben seviyorum ya ona ne deyip sevgini yaşamaya devam edersin ya da karşılıksız deam edemem ben diyerek unutmaya çalışırsın. ama burada ufak bi tavsiye vermek isterim naçizane seni seven kullanma sakın unutmak için. onunla denemek istiyorsan bile ona farklı bir duyguyla yaklaş. 'sevgimi unutturacak beni seven' olarak değil..

Beni arkadaş olarak görüyorsa eğer,zorla sevdiremem ya kendimi..
Kabullenirim elbet,sevgimi heba etmem karşılığını alamayacağım birine.
Beni seven birine ise,birşeyler hissettiğim ölçüde şans verip tanımaya çalışırım.
Sırf beni seviyor diye de kırılmasın,üzülmesin amaçlı bir birlikteliğe başlamak bana göre değil.
Az da olsa bir karşılık olmalı diye düşünüyorum ben,sadece istemek değil..

Sana söyleyebileceğim şu;iki seçenek varmış gibi davranma.
Yani ben senin durumunda olsam hiçbiri derim.
Kendini şartlandırmamalısın hangisi diye.

ben beni sevene gittim ve de çok mutlu oldum çünkü senin değerini biliyor aşık olmadan nasıl gitiin diye soracak olursan zamanla beni kendine bağladı şimdi deliler gibi aşığım opuyorumnanaktan

aynen bende benı sevene gıttım benı kendıne bağladı 4yıldır deli gibi aşığım hatta belkıde onun zamanında bana olan sevgısınden daha çok şuanda ben onu ayartmaya çalışıyorum.

bence ikisini de boşver ve yeni insanlar tanımaya bak.belki ozaman aynı anda aynı duyguları yaşayabilceğin biri çıkar karşına.yani illaa birisi olması gerekmiyo heralde kaydirigubbakcemile3

X