Siz olsanız ne yapardınız

Mrs-cicek

🍀
Kayıtlı Üye
25 Haziran 2010
4.685
4.237
Merhaba arkadaşlar
Şimdi şöyle bi durum var
Bi komşum var iki defa beni bi kaosun içine hiç haberim yokken sürükledi
Haberim yokken diyorum çünkü gerçekten evine girmem çıkmam sadece selam veririm..
(Birinde bakıcı olarak anlaştığım komşuyu doldurup fiyatı değiştirmesine sebep oldu,bakıcı olarak anlaştığım komşu ile çok iyi kanka,ikincide kendisinin üst katında benim yan komşuma-kendisi onun gürültüsünden rahatsız-benim de rahatsız olduğumu söyleyerek benim adıma kadına Mrs Çiçek korkak bi tip sana bulaşmamak için söylemiyor demişti)

Çok canımı sıkmıştı iki olayda, görsemde yolumu değiştirmeye başladım hiç konuşmama kararı aldım falan ama şimdi kızkardeşi bayağıdır hastaymış hastanede yatıyormuş kalp hastası,üzüldüm yumuşadım acaba arayıp geçmiş olsun desem mi yoksa boşver mi diyorsunuz ?

Ben bile üzüldüm ama gerek yok
Bazı insanlar iyi niyeti kötüye kullanmakta uzmandır
Genede insiyatifini kullan değiyorsa ara

Ben bile üzüldüm ama gerek yok
Bazı insanlar iyi niyeti kötüye kullanmakta uzmandır
Genede insiyatifini kullan değiyorsa ara
Değen biri değil ararsam şunu yapacak potansiyelde;Mrs Çiçek aradı özür diledi ve geçmiş olsun dedi falan der..
Yapmadığımı yaptı der

Merhaba arkadaşlar
Şimdi şöyle bi durum var
Bi komşum var iki defa beni bi kaosun içine hiç haberim yokken sürükledi
Haberim yokken diyorum çünkü gerçekten evine girmem çıkmam sadece selam veririm..
(Birinde bakıcı olarak anlaştığım komşuyu doldurup fiyatı değiştirmesine sebep oldu,bakıcı olarak anlaştığım komşu ile çok iyi kanka,ikincide kendisinin üst katında benim yan komşuma-kendisi onun gürültüsünden rahatsız-benim de rahatsız olduğumu söyleyerek benim adıma kadına Mrs Çiçek korkak bi tip sana bulaşmamak için söylemiyor demişti)

Çok canımı sıkmıştı iki olayda, görsemde yolumu değiştirmeye başladım hiç konuşmama kararı aldım falan ama şimdi kızkardeşi bayağıdır hastaymış hastanede yatıyormuş kalp hastası,üzüldüm yumuşadım acaba arayıp geçmiş olsun desem mi yoksa boşver mi diyorsunuz ?
Geçmiş olaun dileklerini ilet bence . Bu davranışlarına komşun devam ediyorsa mesafeni koru. Etmiyorsa affetmek erdemliktir.

Buraya yazacak kadar ikilemde kaldıysam arardım ben ama genelde iyi niyeti suistimal edilen biriyim , bilmiyorum siz içinizdeki sesi dinleyin bence. Hangisi ağır basıyorsa onu yapın gitsin.

Eger gecmis olsun dememek vicdanen rahatsizlik duymaniza sebep olacaksa mesaj atin. Yarin obur gun birilerine benden ozur diledi diye anlatirsa attiginiz mesaji gosterirsiniz. Karsi tarafin yalanciligi ortaya cikar

Buraya yazacak kadar ikilemde kaldıysam arardım ben ama genelde iyi niyeti suistimal edilen biriyim , bilmiyorum siz içinizdeki sesi dinleyin bence. Hangisi ağır basıyorsa onu yapın gitsin.
Genelde benim de öyle oluyor
Pişman ediliyorum ama yine de sorayım dedim
Net oldum şuan ☺️🌸

X