Siz söyleyin ne desem bu durumu abartanlara?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

mavimilena_

Ve bir gün gelir, tüm dualar kabul olur.
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2016
1.421
1.276
Merhaba hanımlar, evliyim ve 18 aylık bir bebeğim var bebeğimi sezeryanla dünyaya getirdim herşey normal giderken doğumum ani şekilde bebeğin kalp atışları yavaşlaması sonucu acil sezeryan oldum hiç bir zaman normal doğum diye tutturmadım saatlerce sancıları çekip 8 cm açılma olmasına rağmen normal doğumum olmadı ve sezeryan oldum hiç bir zaman neden böyle oldu demedim ama insanlar üstüne basa basa normal doğum daha iyi başkadır demesine ve sanki ben isteyerek gidip sezeryan olmuşum bebeğin gelmesini beklememişim gibi davranıyorlar bu arada oğlum 41. Haftaya kadar gelmedi suni sancıyla doğumumu başlattılar yani yakınımdakiler başkalarının doğumuna 'aman aman iyi normal olmuş' gibi söylemleri az çok biliyorsunuz ister istemez kafama taktım bazen suçu kendimde buldum hastaneye gitmeyip beklesemiydim diye bu tür insanlara ne demeliyim ki içim rahat olsun hanımlar bu arada bana söylüyorlar yani iyi olmadı senin sezeryan diye hani ben başkalarına söylemeleri değil bana böyle demelerini taktım

Öylemi daha 2 yaşına girmemiş tekrar okuyun isterseniz lütfen boş yorumlarınızı kendinize saklayın
Espiri diye bi sey var bildiniz mi?
Bosuna bunlari kafaniza takmayin demek istiyorum cocuk dogmus buyuyor insallah sagliklidir ve oyle devam eder.. uzerinden 18 ay gecmis meseleyi tartissak konussak nereye variriz? Bu konuyu acanlarada hayirlisi buymus demekki diyip konuyu kapatin yani milletin demesine gore mi doguracaktiniz söz hakkina sahip degiller. Kalp atisi zayiflamis allahtan sezeryan diye bisey var ki bebeklerin hayati kurtuluyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X