Sizce aldatıldım mı? 😔

Eşimle tartistigimiz zaman gece eve gelmiyor ve bunu sürekli yapıyor hatta bir keresinde annemde kaldım demişti ama sonra öğrendim ki annesinde de kalmamış yani sürekli içimi kemiren bir kurt vardi
Aldatılmışsınız büyük ihtimalle.

Başka işler karıştirmayan erkek, eşiyle tartıştı diye evinden başka yerde kalmaz. Anneme gittim diye yalan söylemiş zaten.

Eşimle tartistigimiz zaman gece eve gelmiyor ve bunu sürekli yapıyor hatta bir keresinde annemde kaldım demişti ama sonra öğrendim ki annesinde de kalmamış yani sürekli içimi kemiren bir kurt vardi

Şu olay güvenmemeniz başlibasina yeterli bir olay bana göre. Delil bulunca bosanacaksaniz bunu adamın gözüne sokmadan peşine dusseydiniz keske. Yok bosanmayacagim, çocuğum var, ben eşime güveniyorum derseniz de hiç kurcalamayin.

Yani tüm bunlar bosanma sebebi aldattim demiş itiraf etmiş sonra itiraf ettiğine pişman olmus bı kere kimse sinirden aldattim elinden geleni yap vs demez
Aldatsa bile demez aldatmayan zaten demez
Seninki resmen itiraf etmiş sonra pişman olmuş olay bu

Puff sen aldatıldı diye adamı bırakacak olsan seninle eften puften kavga çıkarip eve gelmediği gece 'annemdeydim' cumlesinin yalan olduğunu anladığında bırakırdin.
O zaman da rezillik çıkarıp çocuk kandirir gibi saçma açıklamalarına inanmissin,bugün de inanmak istiyorsun,yarın da inanacaksin .
Böyle bir evliliğiniz Var işte, madem bırakacak imkanin-arzun-destegin yok,madem rezalet cikartip çıkartıp affedeceksin bari kurcalama- oralı olma..bari sinirlerin gerilmesin,yuzgoz olma. İnsanların ağzına da evliliğini sakız etme

Yav kızlar siz de bir acayipsiniz. Yok niye karıştırdın bilmem ne yazıp durmuşsunuz. Niye karıştırdıysa karıştırdı. Bence sonuç daha önemli. Adam aynı şehirdeki bir eskortu engellemiş. Zekamla dalga geçilmiyorsa, bu adam bu kadınla görüşmüş, görüşme de hoş gitmemiş ki sonrasında engeli basmış. Her ne sebeple görüşmüşse -ki kaç sebep olabilir eskortla görüşmek için- benim için affedilemez. Eskortla görüşmüş mü? Evet. 2+2=4 gibi bir şey. Benim için aldatmadır, nokta.
Şimdi bu noktadan sonra ne yapacaksınız, o daha mühim. Bu edindiğiniz bilgi size ne yaptıracak? Üstünü kapatıp devam mı edeceksiniz?

Yav kızlar siz de bir acayipsiniz. Yok niye karıştırdın bilmem ne yazıp durmuşsunuz. Niye karıştırdıysa karıştırdı. Bence sonuç daha önemli. Adam aynı şehirdeki bir eskortu engellemiş. Zekamla dalga geçilmiyorsa, bu adam bu kadınla görüşmüş, görüşme de hoş gitmemiş ki sonrasında engeli basmış. Her ne sebeple görüşmüşse -ki kaç sebep olabilir eskortla görüşmek için- benim için affedilemez. Eskortla görüşmüş mü? Evet. 2+2=4 gibi bir şey. Benim için aldatmadır, nokta.
Şimdi bu noktadan sonra ne yapacaksınız, o daha mühim. Bu edindiğiniz bilgi size ne yaptıracak? Üstünü kapatıp devam mı edeceksiniz?
Somut bir delil lazım bana ama onuda nasıl bulurum bilmiyorum

Kendime hakim olamadım.. şuan eşime inanmış gibi yaptım sırf biseyler bulmak için bundan sonra bişey bulamazmiyim
Bir süre şüphe çekmeyecek şekilde davranın bakalım. Her şey normal gibi yani. Zamanla rahatlayıp salar belki yine. Ki bir kere aldatan duramaz zaten, birinciden paçayı kurtarmış olacak ya güya, bunun rahatlığı ile bir kalkışmada daha bulunabilir belki.

Bir süre şüphe çekmeyecek şekilde davranın bakalım. Her şey normal gibi yani. Zamanla rahatlayıp salar belki yine. Ki bir kere aldatan duramaz zaten, birinciden paçayı kurtarmış olacak ya güya, bunun rahatlığı ile bir kalkışmada daha bulunabilir belki.
10 dakika önce eve geldi çocuğu aramıza katip arkasını dönüp yatti 😳 buda ne demek oluyor guyaa iftira attım diye trip falan mı yoksa sen istediğini düşün umrumda degilsinmi

10 dakika önce eve geldi çocuğu aramıza katip arkasını dönüp yatti 😳 buda ne demek oluyor guyaa iftira attım diye trip falan mı yoksa sen istediğini düşün umrumda degilsinmi
Zeytinyağı gibi üste çıkmak oluyor. Eğer tam tersi gibi davransaydı, suçunu kabul etmiş gibi olacaktı. Şimdi mağrur ve kırılmış eşi oynuyor işte aklınca. Sizi pişman edecek aklınca. Hem yaptığı yanına kar kalacak hem de siz güya sizi affetmesi için el ovuşturacaksınız. Valla güzel plan, eşinizin aldatma girişimi çok zekice olmasa bile, sonradan meseleyi güzel kavramış. Gidiş yolundan puan veriyorum, akıllıca.

Ben söyleyeyim hiçbi şey yapmayacak
Merakla konunun sonuna kadar okudum hiç boşanacak enerjisi geçmiyor insana
Boşanmayacaksa bu kadar araştırma yapmanın bi anlamı yok
O kadar didiklemiş ama hala somut delil bulmam gerek diyor mesela
Daha somutu yatakta basmak herhalde bunun 🤦‍♀️

X