Sizce aldatılmış mı oluyorum? (Ekran görüntülerini koydum)

Yok yok kendine gelmeden düşünme zaten yeni aşk. Kimseyi yara bandı yapma.
Yaşadıklarımızı henüz atlatabilmiş değilim ayrılalı 1 ay olacak ama her şey onu hatırlatıyor ve duygularımı yoğun yaşayan biriyim zor atlatır gibiyim 😔

Yaşadıklarımızı henüz atlatabilmiş değilim ayrılalı 1 ay olacak ama her şey onu hatırlatıyor ve duygularımı yoğun yaşayan biriyim zor atlatır gibiyim 😔
o zaman oturup bu yorumları okuyacaksınız, bu adamla yaşadığınız tüm kötü anıları yazın. özlediğiniz zaman açın okuyun

Ben ilk ilişkimi 4 sene geçmesine rağmen hala unutamamıştım. Geldi yeniden başladık 4+5 ay beraber olup ayrıldık. Bu sefer unutmam tam 3 ay sürdü. Kısa sürdü çünkü aldatmıştı beni. Onu unutamamak kendime kötülük olacaktı. Onun umrunda bile olmadığım için onu hatırladığım her dakika bir şekilde zihnimden uzaklaştırıyordum, sırf kendime olan saygımdan. İşte senin de böyle yapman gerek. Hemen unutursun diye bir şey yok, dibine kadar yaşa acıyı. Çünkü insan yere sertçe basmadan kendini yukarı zıplatamaz.

Ben ilk ilişkimi 4 sene geçmesine rağmen hala unutamamıştım. Geldi yeniden başladık 4+5 ay beraber olup ayrıldık. Bu sefer unutmam tam 3 ay sürdü. Kısa sürdü çünkü aldatmıştı beni. Onu unutamamak kendime kötülük olacaktı. Onun umrunda bile olmadığım için onu hatırladığım her dakika bir şekilde zihnimden uzaklaştırıyordum, sırf kendime olan saygımdan. İşte senin de böyle yapman gerek. Hemen unutursun diye bir şey yok, dibine kadar yaşa acıyı. Çünkü insan yere sertçe basmadan kendini yukarı zıplatamaz.
Bana yaptıklarının aldatmak olmadığını söylüyor ben kendimi biliyorum diyor ama sonuç olarak aldatmış oluyor :KK43: Aşmam zor olacak ama aşacağım inşAllah

Annesi bana atkı örmüştü bir de gümüş kolye hediye almıştı sizce gidip vermeli miyim bende durmalı mı?

Bunları gördüğün halde Eğer hala bu adama dönersen ondaki bir gram degerin varsa onuda kaybedersin.
Sadece senin ona olan sevgin hoşuna gider kendini sende vaz geçilmez hissedecek ve sadece bu kızla değil başka arayışlar içine girer ki giriyorda sonra sende ağlar durursun neden kendimi bu duruma getirdim onu affettim dersin.
Bu mesajlara rağmen hala aldatıldım mı diyorsun.
Burda paylaştın belki biri sana der aldatılma değil.
Bunu duymak istediğin çok belli.
Kendine bir iyilik yap ve yoluna onsuz devam et.
Akıllı ol onu terk et ki en azından basit biri olmadığını bilsin.
Affedersen ne olacak harika bir adm mı

Annesi bana atkı örmüştü bir de gümüş kolye hediye almıştı sizce gidip vermeli miyim bende durmalı mı?
Eğer sana onu hatırlatacaksa postayla. Verip yüz yüze gelme. Ama yok. Hatırlatmaz diyorsan verme hediyelerin geri verilmesini ben doğru bulmam. Hediye hediyedir senin artık onlar.

ne yazsam bilemedim .aldatmamış desem inancakmısın yada şöyle diyim seni sevmiyor ve başka arayışlarda

Bu random cok komık:))benım kızım 11 yasında whtp var bana yazarken aynısını yapıyor 😂sınır oluyorum
Yaslarınız13/14 mu merak ettım

Lepdpeo ne demek
Odpeep nedir
Cidden anlamadım klavyeniz mi takılıyor niye öyle oluyor ?
Öncelikle şuan ayrıyız ve üzerinden aylar geçmesine rağmen hâlâ üzülüyorum ve kafama sürekli takılıyor o yüzden sormak istedim.
Biz sürekli ayrılıp barışan bi çifttik.Yani ayrılsak bile birbirimize geri döneceğimizi bilirdik ve ben hep ayrı olduğumuzda onu beklerdim ona sadık kalırdım.
Fakat erkek arkadaşım bir kere ayrıldığımız zaman biriyle görüşmüştü. Ama biz tamamen bitirmemiştik onu belirtmek istiyorum.Wp durumunda ilişkimize dair bir kelime vardı ve hâlâ durumunda duruyordu başka biri ile görüşürken ve onun bir panosu var evinde orada hâlâ ilişkimize ait resimler,süprizler detaylar asılı işte.Bunlara rağmen biriyle görüştü.Dediğim gibi ayrı olsak bile geri barışan bir çifttik.
Ve telefonunda bu ekran görüntülerini gördüm.Kızla olan konuşmalarını ss almış( Yeşilli sohbet erkek arkadaşım) ve ben görüştüğünü bana söylediğinde öğrendim.Ayrıydık ama ben içine doğmuş gibi sormuştum görüştüğü biri olduğunu söylemişti ve daha sonra kız da öğrendi öğrendiğimi araları bozuldu ve bana engelledim demesine rağmen engellememiş ve biz sabah tartıştık ve engelledim diyor bana ama akşam 22 civarı konuşmaları çıktı ortaya ve bana yalan söylediğini öğrendim. Benim yüzümden ama kıza gidip benim hakkımda “ takıntılı “ demiş kızda takıntılı mutlu olamayız demiş.Ve ona rağmen kıza yalvarmış okuyunca anlarsınız.
Sonra ben affettim.
Ve buluşmamızda mesajlarını gördüm sildim diyip silmediği mesajlar .İşte kıza yalvarmış ben öğrendiğim zaman engelledim diyip engellem miş.Kıza demiş ki “seni beklerken bile mutlu oluyordum” demiş.
Ve ben kendimi aldatılmış gibi hissediyorum.Bana yalan söyledi engelledim diye ama aptal yerine kondum. Bu aldatmak mı oluyor? Şuan ayrıyız birlikte değiliz ama yine de kafama takılıyor
Sürekli ayrılıp barışan bi çift olsaydınız bu durum başınıza gelseydi ne düşünürdünüz aldatılmış gibi hisseder miydiniz? Kendimi çok kötü hissediyorum:KK43:
Şunuda eklemek istiyorum bana duygusal boşluğa düştüm dedi o ara çok kavga ediyorduk seninle boşluğuma geldi dedi şimdi olsa onun yüzüne bakmam dedi bir de ben ona karşı hatalar yapmıştım bu yüzden ödeştik dedi ama ben başkası ile görüşmedim etmedi

X