Sizce Bebek Kıyafetlerinde Kaliteyi Fiyat mı Belirler?

zeynep_90

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Şubat 2021
8
4
30
Merhaba hanımlar, 1,5 yaşında kızım var. Geçen hafta LCW kızıma alışveriş yaptım. Özellikle kış olduğu için uyku tulumu, kilotlu çorap ve birkaç tane üst aldım. Açıkcası daha önce pek alışveriş yapmamıştım buradan ama kıyafetleri baya kaliteli diyebilirim esnek rahatça çıkarıp giydiriyorum. Fiyatlar diğer markalara göre uygun diye kalitesinden emin olamıyordum ama beni şaşırttı gerçekten size de tavsiye edebilirim. Zaten yapılan ekolojik testleri de duyunca tamam dedim :)

nares

Kun fe yekun
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2019
161
76
25
Bizde ya lcw yada defakto yada pazar malı üstü yok 😁

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 13-09-2021

Hamileliğimin 23. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 125 gün kaldı.

Bebeğinizinn Orta kulağındaki kemikler(insan vücudundaki üç küçük 3 kemik: çekiç, örs ve üzengi) ses iletimi mümkün kılmak için sertleşmeye başlıyor. Bebeğinizin dış dünya ile ilgili hiç bir deneyimi olmadığı için bebeğinizin beynine giden ses bilgileri yorumlanamaz. (Örneğin birisinin konuşması bir köpek havlaması) Sadece ses şideti bebeğiniz tarafından dikkate alınır çünkü yüksek sesler bebeğinizin irkilme refleksini tetikler.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 550 gr. - Yaklaşık boyu : 27.8 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Mrsduygusl

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Temmuz 2017
1.339
1.843
Ben bebek kiyafetlerinde markaya takilmiyorum acikcasi. Hangisi hosuma giderse onu aliyorum zaten hemen buyuyor az giyiyor hem butce acisindan o kadar fazla veremem. Bimden aldigim da oluyor pazardan aldigimda oluyor 10 liraya içi polarli altl ve ustler aldim bu kış mesela gayette iyiymiş alisveris merkezinden indirimli aldigimda oluyor.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 146 gün geçti.

slnkhrmn008

iyi düşün iyi olsun!
Kayıtlı Üye
21 Haziran 2016
8.882
24.615
Merhaba hanımlar, 1,5 yaşında kızım var. Geçen hafta LCW kızıma alışveriş yaptım. Özellikle kış olduğu için uyku tulumu, kilotlu çorap ve birkaç tane üst aldım. Açıkcası daha önce pek alışveriş yapmamıştım buradan ama kıyafetleri baya kaliteli diyebilirim esnek rahatça çıkarıp giydiriyorum. Fiyatlar diğer markalara göre uygun diye kalitesinden emin olamıyordum ama beni şaşırttı gerçekten size de tavsiye edebilirim. Zaten yapılan ekolojik testleri de duyunca tamam dedim :)
Mesajlarınız hep LCW. 😂 ihtiyacı var mı böyle bir reklama bilemedim