Sizce benim yüzünden mi ?

Ahuu14

Yarabbim büyüksün...
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2014
3.883
3.699
Öncelikle hepimizin kadınlar gününü kutluyorum ..Sorunuma gelecek olursak birkaç kere başıma gelen , yada sanırım benim yüzümden başkalarının başına gelen olaylar, Bundan 3 sene önce komşumuzun kınasına gittik çok eğlendik vs. Arkaşlarla konuştuk işte ne güzel gelin oldu falan aradan bir ay geçmeden gelin vefat etti ,çok üzüldüm o dönem .. sonra kuzenim dedi ki Ahu nazar etti , ondan sonra yakın bi akrabamız yeni ev yapmıştı kendine (fotoğraf larını da insta da paylaşmıştı ) bende anneme gösterdim bak ne güzel yapmış diye ,aradan vakit geçti küçük bebekleri baya kötü hastalandı ,en son vaka olarak ta yakın Arkadaşım evlenecekti , pandemi dolayısıyla hazırlıklarını vs. herşeyi bitirdiler bana sürekli evinin , ve çeyizini falan foto olarak gönderdi , bende özendim açıkçası ama hiç bi zaman art niyet olmadı içimde kıskançlık olarak ,dün bana mesaj attı nişanlısıyla ayrılma aşamasına gelmişler ,çok üzüldüm :KK43: ve kendimi suçluyorum benim yüzümden mi diye biliyorum anlattıklarım saçma ama inanın üzgünüm keşke benimle arkadaşlık kurmasaydı o zaman böyle mutsuz olmazdı, sizce benim mi nazarım değiyor? bi tarafım da Ahu saçmalıyorsun diyor , belki de negatif enerji olarak mı geri döndü Arkadaşıma bilemiyorum..

Öncelikle hepimizin kadınlar gününü kutluyorum ..Sorunuma gelecek olursak birkaç kere başıma gelen , yada sanırım benim yüzümden başkalarının başına gelen olaylar, Bundan 3 sene önce komşumuzun kınasına gittik çok eğlendik vs. Arkaşlarla konuştuk işte ne güzel gelin oldu falan aradan bir ay geçmeden gelin vefat etti ,çok üzüldüm o dönem .. sonra kuzenim dedi ki Ahu nazar etti , ondan sonra yakın bi akrabamız yeni ev yapmıştı kendine (fotoğraf larını da insta da paylaşmıştı ) bende anneme gösterdim bak ne güzel yapmış diye ,aradan vakit geçti küçük bebekleri baya kötü hastalandı ,en son vaka olarak ta yakın Arkadaşım evlenecekti , pandemi dolayısıyla hazırlıklarını vs. herşeyi bitirdiler bana sürekli evinin , ve çeyizini falan foto olarak gönderdi , bende özendim açıkçası ama hiç bi zaman art niyet olmadı içimde kıskançlık olarak ,dün bana mesaj attı nişanlısıyla ayrılma aşamasına gelmişler ,çok üzüldüm :KK43: ve kendimi suçluyorum benim yüzümden mi diye biliyorum anlattıklarım saçma ama inanın üzgünüm keşke benimle arkadaşlık kurmasaydı o zaman böyle mutsuz olmazdı, sizce benim mi nazarım değiyor, bi tarafım da Ahu saçmalıyorsun diyor , belki de negatif enerji olarak mı geri döndü Arkadaşıma bilemiyorum
Yok daha neler. Ne yaptınız da sizin yüzünüzden oldu.

Öncelikle hepimizin kadınlar gününü kutluyorum ..Sorunuma gelecek olursak birkaç kere başıma gelen , yada sanırım benim yüzümden başkalarının başına gelen olaylar, Bundan 3 sene önce komşumuzun kınasına gittik çok eğlendik vs. Arkaşlarla konuştuk işte ne güzel gelin oldu falan aradan bir ay geçmeden gelin vefat etti ,çok üzüldüm o dönem .. sonra kuzenim dedi ki Ahu nazar etti , ondan sonra yakın bi akrabamız yeni ev yapmıştı kendine (fotoğraf larını da insta da paylaşmıştı ) bende anneme gösterdim bak ne güzel yapmış diye ,aradan vakit geçti küçük bebekleri baya kötü hastalandı ,en son vaka olarak ta yakın Arkadaşım evlenecekti , pandemi dolayısıyla hazırlıklarını vs. herşeyi bitirdiler bana sürekli evinin , ve çeyizini falan foto olarak gönderdi , bende özendim açıkçası ama hiç bi zaman art niyet olmadı içimde kıskançlık olarak ,dün bana mesaj attı nişanlısıyla ayrılma aşamasına gelmişler ,çok üzüldüm :KK43: ve kendimi suçluyorum benim yüzümden mi diye biliyorum anlattıklarım saçma ama inanın üzgünüm keşke benimle arkadaşlık kurmasaydı o zaman böyle mutsuz olmazdı, sizce benim mi nazarım değiyor? bi tarafım da Ahu saçmalıyorsun diyor , belki de negatif enerji olarak mı geri döndü Arkadaşıma bilemiyorum..
He çok özel bir insansınız süper güçleriniz var o yüzden maşallah dediğiniz üç gün yaşıyor. Yapmayın allaşkına😂

anlattiginiz insanlar resimlerini bir size mi attilar. zaten paylasmislar boy boy herkesle. nazara kotu enerjiye kesinlikle inanirim. o ayri konu. ama siz baktiniz diye insanlarin kaderinin degistigine inaniyorsaniz sayet inancli biri iseniz kendinizi biraz sorgulayip, bu konuda gelistirmeniz gerekir. okuyup bilgi edinin lutfen.

Ne alaka nazarla. Ozaman hayatınızdaki herkesin boşanması,hastalanıp ölmesi lazımdı :) saçmalık.

Bu nazar konusu beni çok muallakta bırakıyor. Düşününce aşırı saçma geliyor ama öyle şeyler oluyor ki gel de inanma diyorsun. Benim çevremde de var bir tane. Çok direttim nazara yormamak için ama hep mi ona söylenen iş bozulur arkadaş. Ölümlere falan sebep olacak bir etkisi olmaz tabi, zaten sizlik bir şey yok ben nazarla ilgili genel yorumumumdan bahsettim. Sizin yüzünüzden olsa etrafınızda normal insan kalmaz

X