Sizce bir çikolata için değer miydi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hah insan kınadığını yaşamadan ölmez ve herks klbinin ikmiğini yir de geldi. Bence dağılalım çünkü bu kadar ağır romantizmi kaldıramıyorum ben.
Romantizm ne alaka? Aşk senaryosu yazmadım ki. Duygusallık diyecektiniz sanırım. Evet sizin gibi duygusuzların anlayacağı bir şey değil. Bence de dağılın.

Ben evlenmeden önce hiç bir şeyi kafama takmayan haddinden fazla rahat bir insandım. Evlendikten sonra zaman içerisinde oldu her şey. İçime attıklarım, aşırı stresten ortaya çıkan hastalığım oldu. Bağışıklık sistemim çökmüş.
dogrudur asırı stres bagısıklıgınızın cokmesıne neden olur evet
ama tek kayınvalıde yuzunden olmamıstır o
cunku oyle olsa cozumu kolay gorusmezsınız olur bıter... baska sıkıntılarda yasamıssınızdır
en ıyısı bır destek alın sız ofkenızı de kontrol edemıyorsunuz ve bıraz abartıyorsunuz mesela onlar yuzunden hasta oldum oyle bır hastalık kı ölebılırım dedınız. kapınızı kapattıgınızda herkesın dısarda kalacagını bılıyorsunuz . yanı hayır oyle dedıgınız gıbı degıl. doktorda sıze stresden uzak durun demıstır hıc bır doktor kayınvalıdenız sızı hasta etmıs uzak durun demez oyle dıyen olsa ortalık rapordan kırılırdı

Dertleşmek için açtım. Beni daha da strese sokun diye değil. insanlarla dalga geçerek boş boş vakit geçirmekten başka ideolojiniz var mıdır? Sanmıyorum. Hastalıklarla bile dalga geçecek kadar ne yaşadınız da kalbiniz kirlenmiş. Doğru söylüyorsam ve size hakkımı helal etmezsem ne olacak? Umrunuzda olduğunu da sanmıyorum.
Vallahi umurumda değil tam üzerine bastınız.

Sorulan sorulara cevap verir, normal iletişim kurarsanız insanlarla kimse sizinle dalga geçmez. Ki bunları yapmadığınız halde kimse sizinle dalga geçmedi zaten konunuzda. Tamamen sizin alınganlığınız. Yok ben istediğim kadar anlatırım konu yarım yamalak olsa da havada kalsa da olur diyorsanız alacağınız yorumlar en iyi ihtimalle bu konudaki gibi olur, üzgünüm. İletişim böyle bişey çünkü, verdiğin kadar alırsın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X