Sizce boşanmayı miyim eşime haksızlık mi ediyorum??

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
beyin oyun oynuyor, travma sonrası stres bozukluğu yapışmış kalmış canınıza

beyin ordan gitmek istediği için başka seçenekler sunuyor

ama emin ol gittiğinde o adamla mutlu olmayacaksın beynin kaçmak için senaryo kuruyor

fakat sen onca çileye rağmen gitmemişken rahat hissedirken gidersen beyin bu seferde dönmek isteyecek

psikoloğa gitmezsen beynin seninle oyun oynmaya devam edecek
İnanın şuan öyle bir düşüncem yok konuyu açtığından bu yana çok sular aktı o köprünün altından

ama emin ol gittiğinde o adamla mutlu olmayacaksın beynin kaçmak için senaryo kuruyor

fakat sen onca çileye rağmen gitmemişken rahat hissedirken gidersen beyin bu seferde dönmek isteyecek

İnanin şuan öyle bir düşüncem yok. Konuyu açtığımdan bu yana köprünün altından çok sular aktı.

İnanın şuan öyle bir düşüncem yok konuyu açtığından bu yana çok sular aktı o köprünün altından

İnanin şuan öyle bir düşüncem yok. Konuyu açtığımdan bu yana köprünün altından çok sular aktı.
hm tabiki tahmin edebiliyorum, kadına değer vermeyen bir erkekle olmak çok zor gün içinde 2000 tane duygu düşünceye sokarlar

adeta manyak ederler ki bu verdikleri acıdan zevk alıyorlar

her ne olduysa hiçbur zaman kendinizi suçlamayın senin yıllar önce yaptığın hatayı ben bu özgürlük çağında bile yaptım

ne olduysa oydu kendini bağışla

Yıllardır kimi düşünüyorum zaten? Beni anneligimden vuramazsiniz ben onlar için dayak yedim ağladım oturdum.
Calisiyormussunuz,maaşınız varmış.nasilsa ortada kalmazmissiniz.fiziksel +psikolojik şiddet gördüğünüz zaman eşinizden ayrilsaymissiniz.simdi ayrilsaniz ayrılma sebebiniz bizzat sizin başka bir erkeğe meyil etmeniz olacak.esinizin geçmişteki hataları değil.ha eşimin geçmişte yasattiklarini unutamiyorum affedemiyorum ayrılmak istiyorum diye konu açsanız yaklaşımımız farklı olurdu.simdi durum farklı.

Ne güzel yazmışsınız 👍gerçekten aciklamaniza hayran kaldım.😊

Ne güzel yazmışsınız 👍gerçekten aciklamaniza hayran kaldım.😊
bu site sağolsun bu siteye çok müteşekkirim hem tecrübe ediniyor hem ufkum açılıyor
sosyal mecra olarak bi burayı bi onedioyu tercih ediyorum sosyal medyaları kapattım gerçekler burda hayat burda

Rüyanızda görüp etkisi altında kalmışsınız ama aramanız yanlış olmuş.
Her eskisini rüyasında gören arasa ohooo
Siz biraz da evliliğinizde olan mutsuzluğunuzdan almışsınız bu cesareti. İnceldiği yerden kopsun misali. Ama bence tekrar aramayın. Zaten gizliden aramışsınız o sizi arayamaz. Boşanacaksanız yeterli sebebiniz var. Eşiniz her ne kadar düzelmişse de içinizde bir şeyler bitmiş bunları oturup kendisiyle konuşun. Hakkınızda hayırlısı olsun.

Calisiyormussunuz,maaşınız varmış.nasilsa ortada kalmazmissiniz.fiziksel +psikolojik şiddet gördüğünüz zaman eşinizden ayrilsaymissiniz.simdi ayrilsaniz ayrılma sebebiniz bizzat sizin başka bir erkeğe meyil etmeniz olacak.esinizin geçmişteki hataları değil.ha eşimin geçmişte yasattiklarini unutamiyorum affedemiyorum ayrılmak istiyorum diye konu açsanız yaklaşımımız farklı olurdu.simdi durum farklı.
Evet haklısınız sanki sırf başka biri yüzünden istiyormusum gibi oldu. Ama öyle değil unutamadigim şeyler var.

Rüyanızda görüp etkisi altında kalmışsınız ama aramanız yanlış olmuş.
Her eskisini rüyasında gören arasa ohooo
Siz biraz da evliliğinizde olan mutsuzluğunuzdan almışsınız bu cesareti. İnceldiği yerden kopsun misali. Ama bence tekrar aramayın. Zaten gizliden aramışsınız o sizi arayamaz. Boşanacaksanız yeterli sebebiniz var. Eşiniz her ne kadar düzelmişse de içinizde bir şeyler bitmiş bunları oturup kendisiyle konuşun. Hakkınızda hayırlısı olsun.
Çok güzel anlattınız ağzınıza sağlık 👏

Ya siz konulara nerden bakıyorsunuz. Benim kimseyle görüştüğüm yok o bı seferlik bi aramaydi. Beni kocasını aldatan kadın durumuna sokamazsiniz.Burada seviyeli konuşmaya çalışıyorum kendimi iyi ifade edebilmek için ama bu kadarına da izin vermem. Saçma insanın biride en fazla seks yaparsınız yazmış igrencsin diyorum ona da.nasıl bu kadar konuyu anlamadan beni tanimadan bu kadar ileri gidebiliyorsunuz.

Hanımefendicim, iş arkadaşınızla, komşunuzla, normal bir arkadaşınızla konuşmadınız.
eski sevgilinizle, sizi hala sevdiğini, evlenmediğini falan konuştunuz. Eğer bunun normal bir şey olduğunu düşünüyorsanız, niye koştur koştur boşanmaya kalktınız?
eğer bu normal bir şeyse söyleyin eşinize ben de geçenlerde şunu aradım diye.
yada eşiniz aynı şeyi yapsa aman canım ne var mı dersiniz?
Bence hesabınız ne eşinize ne bir başkasına.
Kendi vicdanınıza, kendi onurunuza sorun.
Şiddete maruz kalıp, çocuklarınızı mutsuz bir yuvada yaşatırken boşanmayan siz, şimdi boşanmayı neden düşündünüz?
Ve neden vazgeçtiniz?
Kendi ayaklarınızın üzerinde durmak için vazgeçmişsiniz ama davayı açarkenle vazgeçmenizin arasında ne değişti bu açıdan?

Hanımefendicim, iş arkadaşınızla, komşunuzla, normal bir arkadaşınızla konuşmadınız.
eski sevgilinizle, sizi hala sevdiğini, evlenmediğini falan konuştunuz. Eğer bunun normal bir şey olduğunu düşünüyorsanız, niye koştur koştur boşanmaya kalktınız?
eğer bu normal bir şeyse söyleyin eşinize ben de geçenlerde şunu aradım diye.
yada eşiniz aynı şeyi yapsa aman canım ne var mı dersiniz?
Bence hesabınız ne eşinize ne bir başkasına.
Kendi vicdanınıza, kendi onurunuza sorun.
Şiddete maruz kalıp, çocuklarınızı mutsuz bir yuvada yaşatırken boşanmayan siz, şimdi boşanmayı neden düşündünüz?
Ve neden vazgeçtiniz?
Kendi ayaklarınızın üzerinde durmak için vazgeçmişsiniz ama davayı açarkenle vazgeçmenizin arasında ne değişti bu açıdan?
Uzun hikaye anlamayana anlatılmaz yordunuz gerçekten nerden yazdım bin pişman ettiniz..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X