Sizce bu rüya hamilelik belirtisi mi????Hamilelik öncesi gördüğünüz rüyalar neler??

damlapry

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2011
85
30
kızlar dün gece rüyamda bir civciv gördüm sarı,
elime alıyorum öpüyorum sonra yere bırakıyorum.
çocuk istiyoruz.
Rüya tabirlerinde güzel şeyler yazıyor ama, sizce bu hamilelik belirtisi olabilir mi?
Yada hamile olduğunu öğrenmeden önce rüyasında böyle şeyler görenler var mı?:nazar::eek:

Ben öğrenmeden önce 2 defa rüyamda kız bebek gördüm :) ablamdabebim kız bebeğim olduğunu görmüş ondan bir hafta sonra hamile olduğumu öğrendim :) 2,5 senelik hasret sona erdi çok şükür . Su an 33 haftalık kız bebeğe hamileyim hamdolsun :) inşAllah sizde hamilssinizdir :)

Ben öğrenmeden önce 2 defa rüyamda kız bebek gördüm :) ablamdabebim kız bebeğim olduğunu görmüş ondan bir hafta sonra hamile olduğumu öğrendim :) 2,5 senelik hasret sona erdi çok şükür . Su an 33 haftalık kız bebeğe hamileyim hamdolsun :) inşAllah sizde hamilssinizdir :)
Yaaa cok sevindimm ne güzelll Allah bana daa şöyle güzel bir kız cocugu nasip eder insallahh darısı basıma

İki hamileliğimde de daha öğrenmeden önce sürekli gelinlik giydiğimi görüyordum, ikinci de hem gelinlik hemde hergün kolumda altın bilezikler görüyordum hemen hemen hergün, hatta kayınvalidem kızın mı olacak nedir derdi gerçekten de önce hamile olduğumu sonra da kızım olacağını öğrendim. Çok şükür. Rabbim isteyen herkese nasip etsin.

İki hamileliğimde de daha öğrenmeden önce sürekli gelinlik giydiğimi görüyordum, ikinci de hem gelinlik hemde hergün kolumda altın bilezikler görüyordum hemen hemen hergün, hatta kayınvalidem kızın mı olacak nedir derdi gerçekten de önce hamile olduğumu sonra da kızım olacağını öğrendim. Çok şükür. Rabbim isteyen herkese nasip etsin.
Aminnn ne güzelmis darısı basıma insallah

Vala bende RÜYAMDA yumurta haşlanmış onu yemiştim sonra biri kız biri erkek ikiz bebek görmüştüm sonra doğum yapmıştım RÜYAMDA karnımı sis görmüştüm coook gördüm ama rabbime çok dua ettim dua edin rabbim gönlünüze göre versin inşallah ha birde hergun peygamber efendimize ailesine eşine dostuna bütün peygamberlere onların ailesine tüm müslümanlara hastalara dertlilere dua edin fatiha gönderin ALLAHI hep anarsanız rabbim de sizi mujdeler o sonsuz merhamet sahibidir her işin başı besmele Ben çok istedim bu ay öyle böyle değil hep dua ettim benim gibi olanlar içinde kabul etti çok şükür bin sukur hadi hakkınızda hayırlısı olsun inşallah Allaha emanet olun cümleten.

X