sizce bunalmda mym?

asucuk29

Guru
Kayıtlı Üye
1 Eylül 2009
323
67
39
selam.arkadaşımın önerisiyle buraya üye oldum.beni çok yıprattığı için düğün arifesinde kıskançlıklarından,düşünmeden hareket etmesinden,değersizmişim gibi davranmasından,gözünün dışarıda olmasından,benim dışımda herkesin sözünü benimsemesinden dolayı sevdiğimden ayrıldım hiçde pişman değilim.rica ederim sizde niye bu kadar ilerlettin demeyin çünkü yüzükler takılır takılmaz biranda değişti. üzüntümden dolayı işten izin aldım tatile çıktım. döndüğümde en iyi arkadaşım benim işimi almış masama konmuş :eek:klava: pişkin pişkin sen zaten çıkacaktın için yanmaz ben senin işine sahibim dedi.annemin arkadaşı ayrılır ayrılmaz boşanmış bir adam getirmek istedi.kalbimde sorun var ameliyat olmalıyım.hiç arkadaşım yok eve kapandım sürekli ağlamaklıyım acayip derecede asabiyim bu yüzden insanlardan uzak durmak istiyorum.insanları üzmemek adına içime ata ata bir hal oldum kalbim dayanmıyor artık napacağım ben.etraftakilere bakarsak evde kalacağım.bana çıkış yolu bulabilir misiniz

Bazen insan hayatında inişler çıkışlar olabilir işte o inişlerde daha çok güçleriniz ve hayata daha iyi tutunuruz seninde aynı o şekılde olmuş sende tekrar yukarı çıkmasını öğreneceksin daha yaşın kaçki hemen evde kaldım moduna giriyorsun bırak evlenen evlensin sana evlen diyenlere ver cevabını ben mükemmeli beklıyorum de iş için de belki çok daha iyi kapılar açılacak bunuda unutma her şerde vardır bir hayır de önemli olan sağlığın sen boşver gerisini bir an önce ameliyat gerekliyse onu ol sende biliyorsunki stres her zaman kalbi tetikler

23yaşındayım.içimde çok büyük boşluk var belkide biranda herbir yandan darbe gördüğüm için.artık başkasına güvenmek çok zor.teşekkür ederim önerilerin için.

ne kadar çok derdin varmış :KK43: Allah daha büyüklerinden korusun... Ayrıldım pişman değilim diyorsun, o zaman artık düşünme. demek ki hayırlısı böyleymiş..
modelist yazıyor meslek kısmında, güzel bi işin varmış, yoluna girer öyle ya da böyle..
bence sen öncelikle sağlığına dikkat et. sen sağlıklı olursan her şey yoluna girer.. Geçmiş olsun şimdiden...

Öldürmeyen acı güçlendirir demişler arkadaşım..
Kendini topla bugünlerini elbet unutacaksın...

öncelikle rahatsızlığından ötürü geçmiş olsun..
ayrılmakla çok iyi yapmışsın tebrik ederim.
o arkadaşın olacak kişiliksize ağzının payını verseydin keşke.. patronunla konuşmayı denedin mi? ya izin alıp tatile çıkmışsın sonuçta işi bırakmamışsın ki nasıl yerine başkasını alırlar ya??
annenin arkadaşını takma hiç.. ama hayatına bi insanı sokmak için de yok bu boşanmış vs deme bence kimin daha hayırlı olacağı hiç belli olmaz..

Öncelikle geçmiş olsun..
O arkadaşın olacak insan da büyük ayıp etmiş ne pişkinlik o öyle..
Peki patronun nasıl bir açıklama yaptı sana bu konuda?
Yüremediğine inanıp ayrılmışsın,tebrik ederim çok mantıklı bir davranış..
Tekrar geçmiş olsun..:sinifsinif:

Basliginin cevabini vermek gerekirse, hayir bence bunalimda degilsin, sadece kötü bi dönem geciriyosun
Ama bunu en iyi sekilde atlatmalisin..Herseye güzel yanindan bakmaya calis..
Ayrildim pisman degilim diyosun ki bu cok iyi
Isten ayrilmissin, belkide daha iyi bir is bulacaksin
Evlenme konusunda kararlari sadece sen, kendini hazir hissettiginde alirsin. Isteyen istedigini desin hic takma güzelim a.s.
Hakkinda hayirlisi :teselli:

patronum yaylada tatilde olduğum dönem boyunca aramadığım için dönmeyeceğimi düşünmüş tabi bu fırsatı değerlendiren dostumda patronumla samimiyet kurmuş.o üzüntü içerisinde aramak aklıma gelmedi kendisinin araması lazımdı diye düşünüyorum.5 yıllık elemanını insan böyle kolayca harcayabiliyorsa ne desem boş.benim kadar iyi tasarımlar yapan bulamaz kendiside biliyor.benim hayatım hep böyle darbelerle geçiyor bazen ümitsizliğe kapılıyorum.bağıra bağıra ağlayasım geliyor

asucuk daha 23 yaşındasın......hayat yolu uzun ve inişli çıkışlı.....kendini kapıpkoyverme, sıkı sıkı sarıl hayata, ayrılıklarda hayata dairdir.....
bu hayatta en kıymetli kendinsin....sen yoksan hayatta yok.....bu nedenledir ki, hayata güçlü durmalı,kendinin değerinin farkında olmalısın......

allah sağlık sorunu vermesin, sağlığınızı koruyun....sizin değerinizi bilmeyenler için üzülmeye değmez..............hayat herkesin kendisi için yaşayacağı en büyük armağandır...............bir saniyesini bile geri getiremediğimize göre içinde yaşadığımız anın değerini bilelim.....
hiç bir sıkıntı ve acı ilk gün ki gibi kalmaz..... Zaman sadece Zaman.............

Son düzenleme:
arkadaslar bugun canım cok sıkkın sebebını bende bılmıyorum ama içim o kadar karanlık kı sebep yok ken aglamak istiyorum:çok üzgünüm:

daha çok gençsin..evlilik arifesinden dönen bi sen misin ya? insanlar nikah kıyıp ayrılıyo..evde kalacakmışşş yuhhhh...23 ne ki ya? ben 24 üm mesela ..öleyim ozaman :) şaka bi yana canım benim sen doğru olanı yapmışsın..ilerde daha çok üzülebilirdin..bu senin hayatın..bi süre kafanı topla ve iş hayatına odaklan..

nişan attıysan vardır bi bildiğin,yoksa kimse heves güves taktığı yüzüğü çıkarmak istemez
bana sorarsan deprosyondamıyım die hayır derim..zor bi dönemden geçiyosun ama deprosyon deği..kolay atlatırsın kendine önem ver ve bu sıkıntıları aşıcam tek başıma de..azimli ol
insan bişeyi kafaya koymasın yeterli.olmazlar olur hayatım allahın izniyleyerimseniben

hayatta herkesin olan sorunları bunlar canm ne depresyonu yerimseniben

nişanlınla sorunlar varmış sende Allahtan huyunu erkenden öğrenmişsin,yol yakınken ayrılmışsın cnm..
bunda bi sorunun yoksa bu defteri kapa...

iş konusuna gelince...yapmşlar bi terbiyeszlik,evde oturcagına kndini toparlamaya bak zemuszemus
önce kendini iyi hisset giy süslen çık gez...
güzel bi iş ara...herşey yoluna grer zamanla yerimseniben

cok zor günler geciriyorsun canım ama unutmaki hersey bizler için.Allah her sıkıntıda bizleri sınıyor.asla içine atma ağla rahatla.bende kalp hastasıyım bilirim dert içinde birikince nasıl kalp sıkısır,carpıntı yapar..bol bol dua et Allah'tan yüregini ferahlatmasını,sabır vermesini iste..Allah yardımcın olsun canım

canım bir taşla iki kuş misali olmuş.. bir anda hayatında ki tüm olumsuzluklardan arınmışın. nişanlın. patronun arkadasın.. iyi olsaydı hiçbirşey böyle olmazdı..

demek ki seni daha iyi kapılar bekliyor. kendini yenile sakın salma..

imaj yap.. stil yarat. herşeye yeniden başlıyorsun. sana iş mi yok kocamı yok.. sağlık olsun gerisi kolay..
sakın ola sağlığını ihmal etme..

X