Sizce çocuğu takip etsem mi

jeehan

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Ekim 2017
2.351
1.644
Hanımlar selam,

Öf şıp sevdi gibi zart zurt başka insanlar için konu açıyorum ama aman ya nasıl olursa olsun 🤪

(sebebsiz yere kendimi açıklama ihtiyacı hissediyorum bayaaaaa uzun zamandır yalnızım aman hayatımda birisi olsun kafasında değilim içime sinsin hayran kalayım istiyorum. Doğrusunu söylemek gerekirse 2 yıldır karşıma çıkan tiplere de ısınamadım ya da ısınsam da salak saçma hareketleri itince şak diye soğudum. Bu açıklama kendimi rahatlatmak için yapılmıştır.)

Hanımlar bi tık büyük bi yerde çalışıyorum, işyerinde arada sırada gördüğüm bir çocuk vardı hiç iletişimimiz yok çocukla aşağı yukarı 2 ay önce çıkışta arkadaşımı bekliyordum o da birisine bir şeyler anlatıyordu dönerken göz göze geldik akşam instagramdan eklemiş bana da çok saçma geldi üstüne eklemesi kabul etmedim. Ekleyene kadar ismini bile bilmiyordum. (açıkça söylemek gerekirse kız arayan tipler gibi geldi ama baya şaşırmıştım hiç öyle birisi gibi değil diye)

Son birkaç haftadır çocuk sürekli karşıma çıkıyor belki önceden de çıkıyordu ama şimdi daha çok dikkatimi çekiyor. Birkaç kez yine bakarken yakaladım. Biraz stalk yaptım baya ortak noktamız var gibi duruyor. (Sevdiğim birkaç mekana sürekli gidiyor, aynı tür müzikleri seviyor, film konusunda da benziyoruz, aynı şirketten nerdeyse hiç kız ekli değil.)

Sizce çocuğu ben eklesem mi? Saçma mı olur? Dengesiz bir izlenim mi yaratır.

Evet bence de boşluktayım, ama merak etmeyin aklım başımda kendimi mutsuz etmek istemiyorum ^^

Takip ettim 3 gün önce bugun mesaj attı 💜 sohbet etmedik ama mesaj atması hoşuma gitti.

Son düzenleme:
Ortak bir arkadaşına fotonuzu koydurt anasayfasına düşersin. Seni görünce sana ilgisi varsa takip eder. Etmezse sen de adım atabilirsin ama bence önce böyle dene 😋

düzeltme: tam okumamıştım seni eklemiş zaten kabul etmemişsin 🤦🏻‍♀️ Bence tekrar sen ekleyebilirsin

Ortak bir arkadaşına fotonuzu koydurt anasayfasına düşersin. Seni görünce sana ilgisi varsa takip eder. Etmezse sen de adım atabilirsin ama bence önce böyle dene 😋

düzeltme: tam okumamıştım seni eklemiş zaten kabul etmemişsin 🤦🏻‍♀️ Bence tekrar sen ekleyebilirsin

İntagramda ortak sadece 2 arkadaşımız var ikisiyle de fotoğraf çekip atacak kadar yakın değilim :KK70:

Ya dengesiz gibi olmam değil mi

İntagramda ortak sadece 2 arkadaşımız var ikisiyle de fotoğraf çekip atacak kadar yakın değilim :KK70:

Ya dengesiz gibi olmam değil mi
Çocuk biraz afallar ama gerektiğinde bence kadınların da adım atması gerek. Eşimle ilişkimizde ilk adımı ben atmıştım. 😃

Hanımlar selam,

Öf şıp sevdi gibi zart zurt başka insanlar için konu açıyorum ama aman ya nasıl olursa olsun 🤪

(sebebsiz yere kendimi açıklama ihtiyacı hissediyorum bayaaaaa uzun zamandır yalnızım aman hayatımda birisi olsun kafasında değilim içime sinsin hayran kalayım istiyorum. Doğrusunu söylemek gerekirse 2 yıldır karşıma çıkan tiplere de ısınamadım ya da ısınsam da salak saçma hareketleri itince şak diye soğudum. Bu açıklama kendimi rahatlatmak için yapılmıştır.)

Hanımlar bi tık büyük bi yerde çalışıyorum, işyerinde arada sırada gördüğüm bir çocuk vardı hiç iletişimimiz yok çocukla 3-4 ay önce çıkışta arkadaşımı bekliyordum o da birisine bir şeyler anlatıyordu dönerken göz göze geldik akşam instagramdan eklemiş bana da çok saçma geldi üstüne eklemesi kabul etmedim. Ekleyene kadar ismini bile bilmiyordum. (açıkça söylemek gerekirse kız arayan tipler gibi geldi ama baya şaşırmıştım hiç öyle birisi gibi değil diye)

Son birkaç haftadır çocuk sürekli karşıma çıkıyor belki önceden de çıkıyordu ama şimdi daha çok dikkatimi çekiyor. Birkaç kez yine bakarken yakaladım. Biraz stalk yaptım baya ortak noktamız var gibi duruyor. (Sevdiğim birkaç mekana sürekli gidiyor, aynı tür müzikleri seviyor, film konusunda da benziyoruz, aynı şirketten nerdeyse hiç kız ekli değil.)

Sizce çocuğu ben eklesem mi? Saçma mı olur? Dengesiz bir izlenim mi yaratır.

Evet bence de boşluktayım, ama merak etmeyin aklım başımda kendimi mutsuz etmek istemiyorum ^^
biraz bekleyin..

Ekle gitsin yahu. Ne var bunda bu kadar düşünecek. Evlilik teklifi yapmıyorsun neticede. Sonuç olumsuz olursa başladığın noktaya dönersin. Ama ya olumlu olursa :)

Ekle gitsin yahu. Ne var bunda bu kadar düşünecek. Evlilik teklifi yapmıyorsun neticede. Sonuç olumsuz olursa başladığın noktaya dönersin. Ama ya olumlu olursa :)

Ya ilk o istek gönderdi ben etmedim, şimdi ben göndereceğim ondan bi kastım 😅

X