Sizce çocuk düşünmelimiyim bana fikir verin kafam çok karışık🙄

Kocam evine bağlı bi adam aslında evden işe işten eve hiç beklemzdim ondan böyle bişey ama bi anlık heves kadın kuyruk salladı oda iki konuşrz bırakrm diye mi düşündü acaba
nedense hep kadınlar kuyruk sallıyor, sadakat yemini etmiş evli adamlar hep saf masum zavallı....

ne desem bilemedim gerçekten ya. bir de aşılama diyorsunuz..

Bende bu olayı yaşamadn önce sizin gibi düşünüodum ama öyle olmuyormuş bi yuva 3 4 günlük yaşanan bişey yüzünden yıkılamıomş bunu anladm çok zor bişeymiş
3 4 günlük mü sizin farkettiğinizi eşiniz anlamasaydı o 3 4 ayı bulurdu merak etmeyin madem ki evliliği devam ettirmek yönünde düşünceniz sakın ola bu durumda çocuk yapmayın sonra hamileyim doğum yaptım eşim beni aldatıyor boşanmalı mıyım diye konu açarsınız

Zor bir durum, eşinizi sevmiyorsanız ayrılmanızı tavsiye edebilirim sadece, sevgisiz bir ömür geçmez. Diğer yandan seviyorum diyorsanız ona da kendinize de zaman verin birlikte devam etmeyi düşünüyor musunuz kendi içinizde değerlendirin ama bu süreçte çocuk yapmayın, bir süre tedavinizi erteleyin kendinize de ona da düşünme imkanı tanıyın. Beli dediğiniz gibi öylesine bir konuşmadır. Çocuk, eşinizi eve bağlar belki ama size bağlamaz.
Karar verdim aslında ama bunu aileme anlatmam biraz zor olacak 😪

Kocam evine bağlı bi adam aslında evden işe işten eve hiç beklemzdim ondan böyle bişey ama bi anlık heves kadın kuyruk salladı oda iki konuşrz bırakrm diye mi düşündü acaba

Kendinizi böyle mi kandırıyorsunuz??

Kadın kuyruk sallamışmışmış...
Kocanız sütten çıkma ak kaşık ama unutmayın o da bulaşık.
Çocuk yapip bu saçma zihniyetin içine bir masumu da dahil etmeyin diyeceğim ama siz belli bir bakış acısının esirisiniz o nedenle ne desek boş

Siz baştan yanlış yapmışsınız. Kilonuzu kocanızın gözü dışarı kaymasın diye değil kendiniz için sağlık için vermiş olmalıydınız. Zaten gözü kayacak adamın içinde varsa her türlü kayar.Ki kaymış da.Fiziği güzel kadınlar da aldatılıyor bunu unutmayın.

Sizin gibi zihniyetlerin nesli tükensin ,lütfen aşılama yaptırıp üremeyin .ne demek kadın kuyruk sallamıştır .ne ayıp

X