Sizce Gebe miyim

kvsr21520

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2021
10
0
28
Merhabalar burada yeniyim 1 hafta önce göğüslerim çok hassalaştı göğüs çevrem açık renk normalde ama koyulaşma oluştu bunları hissedince erken gebelik testi yaptım negatip çıktı adetime 4 gün var bugün pembemsi kahverengi akıntım oldu belim ve kasıklarımda ağrı var sizce gebe miyim bundan 4 ay önce dış gebelik geçirdim korkularım çok o zaman çok sevinmiştim ama hüsranla sonuçlandı şimdi test yapsam testte çıkar mı benim gibi bu durumu yaşayan var mı acaba

Merhabalar burada yeniyim 1 hafta önce göğüslerim çok hassalaştı göğüs çevrem açık renk normalde ama koyulaşma oluştu bunları hissedince erken gebelik testi yaptım negatip çıktı adetime 4 gün var bugün pembemsi kahverengi akıntım oldu belim ve kasıklarımda ağrı var sizce gebe miyim bundan 4 ay önce dış gebelik geçirdim korkularım çok o zaman çok sevinmiştim ama hüsranla sonuçlandı şimdi test yapsam testte çıkar mı benim gibi bu durumu yaşayan var mı acaba
Erken gebelik testini ne zaman yapmıştiniz

Tutunma kanaması yaşamış olabilirsiniz ama testler genelde o kanamayı gördükten sonra yanıt vermeye başlıyo ama henüz çok yeni olduğu için yanılma payıda çok yüksek idrarda. Birkaç gün daha bekleyip(en azından adet tarihinize kadar) kanda baktırtın daha kesin sonuç alırsınız. Umarım herşey gönlünüzce olur 🙏🏼

Çok teşekkür ederim o 4 gün hiç geçmeyecek gibi geliyor Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah beklemekten başka seçeneğim de yok galiba 😓

Evet çünkü tam 6 gün sürdü
Merhabalar, ara adet kanamanız ya da beklenmedik ağrılarınız varsa doktora görünün. Adet kanaması sandığımız şeyler dış gebelik olabilir. Başımdan geçti adet gibi uzun uzun kanamalar ve geçmeyen ağrılar. Beta değerim 5000 civarıydı hiç sevinemedim ağrıdan zaten sol tüpe yerleşmiş embriyo. Şimdi yeni bir test yaptım çift çizgiyi gördüm yine sevinemiyorum doktora görünmeden. Sağlıklı günler dilerim 🌼

X