Sizce gebelik var mı hanımlar?

Selam ben yeni katıldım aranıza 1,5 yıllık evliyim bebek istiyoruz korunmadık hiç ikimiz de göründük bir sorun yok dediler sonra bu ay klomen kullandım doktora muayeneye gittiğimde doktor çatlatma iğnesini yapamayız 6 tane yumurtan oluşmuş çoğul gebelik olabilir dedi şuanda adetim 9 gün geçti idrar testi yaptım tek çizgi çıktı kist olabilir mi yoksa gebemiyim
Canim keske vursaydin zaten hepsi catlasa da tutmasi zor benim 4 tane olusmustu ayni senin gibi doktor cogul gebelik olur diye vurdurmadi ben sonrasinda gidip vurdurdum ama sonuc yine negatif oldu yani tutmasi bile imkansiz hepsinin

Merhaba benim açtığım konulara kimse yorum yapmıyo malesef o yüzden buraya yazmak istedim. Benim reglm 4 güm gecikti adet olmam gereken gün test yaptım negatif çıktı. 12 sinde olmam gerekiyodu ayın 9nunda kahverengi koyu bordo lekelenmem oldu 12sindede akıntımda açık pembe kan vardı yine devamı gelmedi. Yaklasık 10 gündür regl sancısı çekiyorum ama gelen giden yok bu ay progesteronda cok dusuk cıkmkstı o yüzden pek ümidim yok ama ilk defa böle bi olayla karsılasyorm. Reglm normalde çok nizamidir. Bunu daha önce yasayan oldu mu?

Merhaba benim açtığım konulara kimse yorum yapmıyo malesef o yüzden buraya yazmak istedim. Benim reglm 4 güm gecikti adet olmam gereken gün test yaptım negatif çıktı. 12 sinde olmam gerekiyodu ayın 9nunda kahverengi koyu bordo lekelenmem oldu 12sindede akıntımda açık pembe kan vardı yine devamı gelmedi. Yaklasık 10 gündür regl sancısı çekiyorum ama gelen giden yok bu ay progesteronda cok dusuk cıkmkstı o yüzden pek ümidim yok ama ilk defa böle bi olayla karsılasyorm. Reglm normalde çok nizamidir. Bunu daha önce yasayan oldu mu?
Canim bence bi kadin dogumcuya randevu al muane ol kist vardir

Pkoyum son adet tarihi 7 ağustos, sizce bir şey var mı?

Eklentiler

• 20210920_221833.jpg
    20210920_221833.jpg
    56 KB · Görüntüleme: 45
C çizgisi de geç çıktığına göre bozuk olabilir canım bence sabah başka bir testle tekrarla
3 tane test aldım 2 tanesi kaset test bebetime 1 taneside erken gebelik testi prodoctor reglim 5 gün gecikti

Bi
Erken gebeliklerde hata oranı çok oluyor galiba ya bence normal kasetle yapın muallakta kalırsanız kan vermeye gidin derim
Bilemedim valla erken gebelik testi daha hassas oluyor diyorlar ama napsam aceba

Var mıdır reglim 3 gün gecikti bugün pembe lekelenmem ve çok kasik ağrım var hamile miyim yoksa regl mi oluyorum bilmiyorum
IMG_20211004_200906.jpg

Selam ben yeni katıldım aranıza 1,5 yıllık evliyim bebek istiyoruz korunmadık hiç ikimiz de göründük bir sorun yok dediler sonra bu ay klomen kullandım doktora muayeneye gittiğimde doktor çatlatma iğnesini yapamayız 6 tane yumurtan oluşmuş çoğul gebelik olabilir dedi şuanda adetim 9 gün geçti idrar testi yaptım tek çizgi çıktı kist olabilir mi yoksa gebemiyim
Merhabalar, aynı şey benim başıma geldi,1 yıldır çocuk istiyoruz, pko yum, klomenle 6 yumurtam oluşmuş, dr çatlatma iğnesi yapmadı ve ilişki yasağı verdi, çoğul gebelik ve hatta hayati risk olurmuş, bu yumurtalar çatlamaz da kiste dönüşürse diye korkuyorum şimdi, siz ne yaptınız acaba son durum ne oldu merak ettim😞

X