Sizce gebelik var mı

Ya şuan baya ümitlendim açıkçası☺️ Normalde göğüslerim ağırırdı adetten 10 gün önce şuan bastırsam dahi ağırmıyor. Ve akıntı işte dediğiniz gibi geliyor. İnsallah vardır. Teşekkürler cevabınız için
Kesin sonucu test verir 😊 insallah bebek vardir sizin de. Akinti mutlaka olan belirtilerden ama bazen normal akinti da olabiliyor. Beyaz seffaf degil koyu olur genelde.

Kesin sonucu test verir 😊 insallah bebek vardir sizin de. Akinti mutlaka olan belirtilerden ama bazen normal akinti da olabiliyor. Beyaz seffaf degil koyu olur genelde.
Test verir doğru ama benim daha 4 gün var geçtiği an yapıcam şimdi negatif olursa daha üzücü olabilir ☺️

Akıntınız beyaz koyu şekilde mi acaba merak ediyorum çünkü bende aynı belirtiler var ama günde bi defa geliyor aşırı yoğun şekilde
Ara ara oluyo aynen koyi
Aynen benimde o şekilde ama afedersin bütün iç çamaşırım batıyor. Genellikle akşama doğru oluyor. Bende sürekli gelirse hamilelik olur falan düşünmüştüm açıkcası
KOkulu oluyo ama

Ya şuan baya ümitlendim açıkçası☺️ Normalde göğüslerim ağırırdı adetten 10 gün önce şuan bastırsam dahi ağırmıyor. Ve akıntı işte dediğiniz gibi geliyor. İnsallah vardır. Teşekkürler cevabınız için
Bnm göğsüm şiddetli ağrıyo ama herkesjn bir olmuyo kiminin belirtisi farkli oluo

Canım bende de aynı durum var adetime 1 hafta kala göğsüm ağrımaya başlardı şimdi 4 5 gün kaldı hala bişey yok bugünde akşam üzeri 2 3 defa akıntım oldu adet oldum sandım ama beyaz akıntıymış meğer inşallah hamileyizdir son durumunu haber verirsen sevinirim banada bi örnek olur en azından

Canım bende de aynı durum var adetime 1 hafta kala göğsüm ağrımaya başlardı şimdi 4 5 gün kaldı hala bişey yok bugünde akşam üzeri 2 3 defa akıntım oldu adet oldum sandım ama beyaz akıntıymış meğer inşallah hamileyizdir son durumunu haber verirsen sevinirim banada bi örnek olur en azından
Benim bugün adet günüm ama akıntım durdu 2-3 gün öncesinden ve göğüslerim ağrıyor. Benim ümidim yok daha ☺️

X