Sizce Geç döllenme olabilir mi Ltf Yardim

Aysemnk

Guru
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2011
237
49
Kizlar merhaba son adet tarihim 5 mart . 15 martta iliskim oldu normalde geri cekilme yontemiyle korunuyorduk 15 martta korunmadik . 17 gun gecikti adetim normalde duzenlidir . 1 hafta arayla test yaptim 3 kere test negatif çıkıyor , siliklikte yok ustelik. Adet gecikmem vucudum ilk defa spermle karşılaştığı için falan olabilir mi ? Ya da gec dollenme falan olabilir mi gecikmenin sebebi fikirlerinize ihtiyacim var

Kizlar merhaba son adet tarihim 5 mart . 15 martta iliskim oldu normalde geri cekilme yontemiyle korunuyorduk 15 martta korunmadik . 17 gun gecikti adetim normalde duzenlidir . 1 hafta arayla test yaptim 3 kere test negatif çıkıyor , siliklikte yok ustelik. Adet gecikmem vucudum ilk defa spermle karşılaştığı için falan olabilir mi ? Ya da gec dollenme falan olabilir mi gecikmenin sebebi fikirlerinize ihtiyacim var
Bence yoktur canım zaten 17 gün geçmiş adetin olsaydı testte çıkardı tabi ama için rahat etsin diyorsan kan testi ver psikolojik de geçebiliyor adet günleri

Benimde 10 gun gecti hic gecikmedi.cuma günü kan tahlili tekrarlayacagim

9gün gecikmem oldu ve bende 3 negatif idrar testi var.bugün kan testi vereceğim. Sonuçları paylaşırım sizinle de. İnşallah isteyen herkese nasip etsin rabbim:)

17 gün geçmiş adetinizde ...gebelik olsa çıkardı çoktan geç döllenme de olsa oda çoktan cikardi

Malesef bugün hastalandım :KK43: kan sonucum da negatif çıkmıştı. Üzülme sebebim daha önce hiç bu kadar uzun gecikmem olmamıştı çok umutlanmıştım nedense:/
Bende aynı şekildeyim yarın kan testi için gidicektim ama bugün lekelenme geldi adet olucam sanırım bende ümitlenmiştim aama kısmet hakkımıza hayırlısı olsun Allah nasip etsin en kısa zamanda inşallah :KK43:

X