Sizce hamile miyim? Silik çizgi?

lawyeerr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Şubat 2018
115
26
26
Kızlar merhaba. 3 aylık evliyim reglim 1 hafta gecikti ben de idrar testi yaptım. Sonuç aşağıdaki gibi çıktı bir çizgi silik. Hamileysem buna hiç hazır değilim.. Bugün kan testi yaptırmayı da düşünüyorum. Tecrübesi olanlar bakabilir mi sizce pozitif mi?
3013B69D-DE3A-4DB5-8FE3-8819DC32D8E4.jpeg

Eklentiler

• 6EDC7EDE-4F49-484A-AFCC-715C63D0C6E2.jpeg
    6EDC7EDE-4F49-484A-AFCC-715C63D0C6E2.jpeg
    47,3 KB · Görüntüleme: 68
Kızlar merhaba. 3 aylık evliyim reglim 1 hafta gecikti ben de idrar testi yaptım. Sonuç aşağıdaki gibi çıktı bir çizgi silik. Hamileysem buna hiç hazır değilim.. Bugün kan testi yaptırmayı da düşünüyorum. Tecrübesi olanlar bakabilir mi sizce pozitif mi?Eki Görüntüle 3133515
Şeyyy galiba kendini hazır hissetmeye başlasan iyi olur çünkü bu testte minik bir mucize görünüyor

Kızlar merhaba. 3 aylık evliyim reglim 1 hafta gecikti ben de idrar testi yaptım. Sonuç aşağıdaki gibi çıktı bir çizgi silik. Hamileysem buna hiç hazır değilim.. Bugün kan testi yaptırmayı da düşünüyorum. Tecrübesi olanlar bakabilir mi sizce pozitif mi?Eki Görüntüle 3133515
Aynen sanki birileri var gibi 😍😇

bu sılık cızgı degıl kı :KK70: bu artık c slıklesmıs :KK70: hayırılı olsun cok asırı pozıtıf bu

Kızlar merhaba bn hiç adete yakın yada zamanında göğüs ağrısı falan çekmedim daha önce hiç yaşamadım ama bu ay çok aşırı derecede ağrı var özellikle yanlardan ustlerden çok ağrı oluşuyor arada bir sızlıyor sol kasığımda ara ara batmalar oluyor adetim dün olması gerekirdi normalde ama olmadım sizce gebelik varmıdır sanki adet krampları da vuruyor arada anlamadım bişey

Kızlar merhaba bn hiç adete yakın yada zamanında göğüs ağrısı falan çekmedim daha önce hiç yaşamadım ama bu ay çok aşırı derecede ağrı var özellikle yanlardan ustlerden çok ağrı oluşuyor arada bir sızlıyor sol kasığımda ara ara batmalar oluyor adetim dün olması gerekirdi normalde ama olmadım sizce gebelik varmıdır sanki adet krampları da vuruyor arada anlamadım bişey
adetın de gecmıs neden test yapmıyosn?

evet benimde öyle progesteron yükselmesinden kaynaklı adeti bekleyin inşallah bebişimiz olur benımde 17snde catladı yumurtam

hamilesin hayırlısı olsun evliliğinde bayaa erken bebek için zor olabilir ama Allahın mucizesi olarak düşün üzülme ben 4 yıldır uğraşıyorum bebek iiçin sağlıkla kucağına almak nasip olsun

X