Sizce hamile miyim?

Harrypottersever

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2019
292
367
31
Merhaba,
Adetime bir gün var. Dün birden midem çok bulandığı İçin evde ovülasyon testi vardı ondan yaptım. İki çizgi de koyu çıktı. Daha sonra normal gebelik testi yaptım silik çıktı. Başka hiç bir belirtim yok. Normal adet öncesi gibi hafif bir göğüs ağrısı var. Sizce hamile miyim? Test sonuçlarını ekliyorum.

C0CC127D-046F-4674-9673-0089DB91AD5F.jpeg B6D090D1-AB41-4805-8F9A-0794ABB50019.jpeg

Merhaba,
Adetime bir gün var. Dün birden midem çok bulandığı İçin evde ovülasyon testi vardı ondan yaptım. İki çizgi de koyu çıktı. Daha sonra normal gebelik testi yaptım silik çıktı. Başka hiç bir belirtim yok. Normal adet öncesi gibi hafif bir göğüs ağrısı var. Sizce hamile miyim? Test sonuçlarını ekliyorum.

Eki Görüntüle 2293483 Eki Görüntüle 2293484
Hamilesin cnm kan verebilirsin değerini ölçmek için veya bekleyebilirsin test her gün yap koyulasmasını takip et

İlk basta ikinci cizgi silik cikar genelde. Saglik ocagina gidip kan verin derim net sonuc alirsiniz
Hamilesin cnm kan verebilirsin değerini ölçmek için veya bekleyebilirsin test her gün yap koyulasmasını takip et

Cevaplarınız İçin çok teşekkürler. Kan verdim öğleden sonra belli olacakmış. Hiç bu şekilde olup negatif çıkan olmuş mudur acaba diye merak ettim

kızlar sizce bu teste göre gebelik var mı ? çok silik görüyorum sanki ama belki görmek istediğim için kendimi kandırıyor da olabilirim... çünkü 4 yıl vajinismusla uğraştım daha da vakit kaybetmek istemiyorum. bu ay ovulasyon testi de kullandım yumurtlama gününden 1 gün önce yumurtlama günü ve 1 gün ara verip ertesi günü değerlendirdik. umut fakirin ekmeği bekliyorum o yüzden 4 gözle :KK43: bu arada bata 9 gün var bugün itibariyle ve bu testi sabah ilk idrarla yaptım.

Eklentiler

• test.jpeg
    test.jpeg
    158,6 KB · Görüntüleme: 831
kızlar sizce bu teste göre gebelik var mı ? çok silik görüyorum sanki ama belki görmek istediğim için kendimi kandırıyor da olabilirim... çünkü 4 yıl vajinismusla uğraştım daha da vakit kaybetmek istemiyorum. bu ay ovulasyon testi de kullandım yumurtlama gününden 1 gün önce yumurtlama günü ve 1 gün ara verip ertesi günü değerlendirdik. umut fakirin ekmeği bekliyorum o yüzden 4 gözle :KK43: bu arada bata 9 gün var bugün itibariyle ve bu testi sabah ilk idrarla yaptım.

Ben birşey göremedim ama. 9 gün varmış erken daha çıkmayabilir. Bence test için biraz daha bekleyin

hiç yok değil gibi ama var gibide değil
testin çoksa hergun yap adetine kadar inşallah vardır bebiş

Ben gördüm çok silik bir çizgi var ama gerçekten çok erken yapmışsın :KK69:
dayanamıyorum kiii ve bu test erken gebelik testi falan değil. 5 tllik testlerden. aslında ovulasyon testleriyle tespit edip ona göre günleri değerlendirdim doktorum o zaman kandaki artışa göre daha erken tespit edilebilir demişti yumurtlama günü bilindiği için ayy inşallah yanlış görmüyoruzdur hem vajinismus 6 aydır da bu geerçi rabbim beterinden korusun isteyen herkese hayırlı sağlıklı yavrular versin inşallah

X