Sizce hamile miyim

kzlaryardm

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Kasım 2021
67
29
24
Kızlar normalde bugun adet günüm ancak 2 kasımda hastanede kan ve idrar testi yaptığımda herhangi birşey çıkmamıştı ıkı gündür mide bulantım ve kasık ağrım var sık sık idrara çıkıyorum sizce hamile olma olasılığım varmı benim gibi olan varmı acaba ☺️

Kızlar normalde bugun adet günüm ancak 2 kasımda hastanede kan ve idrar testi yaptığımda herhangi birşey çıkmamıştı ıkı gündür mide bulantım ve kasık ağrım var sık sık idrara çıkıyorum sizce hamile olma olasılığım varmı benim gibi olan varmı acaba ☺️

Aradan 5 gün geçmiş tekrar test yapın varsa bu sefer çıkabilir

Hastanede yaptığınız kan ve idrar testinde sonuç negatif ise bizim buradan size hayır pozitif olabilir dememiz ne kadar mantıklı sizce ?

Bazı konular gerçekten şaka gibi.

Hastanede yaptığınız kan ve idrar testinde sonuç negatif ise bizim buradan size hayır pozitif olabilir dememiz ne kadar mantıklı sizce ?

Bazı konular gerçekten şaka gibi.
Arada 8 gün var. 1 gün bile fark edebilirken koskoca 8 gün elbette fark eder. Kaldı ki adetten 8 gün önce yapılan test negatif çıkabilir. Şu an sonuç pozitife tabi ki dönmüş olabilir. İmkansız bi durum değil ki?
Bence evet. Pozitif olabilir.

X