Sizce hangisi daha iyidir?

Kızlar sizce iğneli epilasyon mu yoksa alexandrite epilasyon mu daha etkilidir? Yaptıranlar var mı acaba, hangisini önerirsiniz? Alexandrite kalıcı çözüm sağlıyor mu? İğneli epilasyonun acılı olduğunu duymuştum bu yüzden çekiniyorum ama kalıcı çözüm gibi duruyor. Ve ortalama kaç seans sürebilir, 1 yılı aşabilir mi? Son olarak da acaba bir zararı var mıdır vücuda?
Ben yaptırmadım ama hormonal bozukluğun varsa her ikisi de bir süre sonra tekrarlıyor.Ben lazer üzeri iğneli taraftarıyım arkadaşlarım öyle yaptırdı.1 yıl geçti hala çıkmadı yani.Hormon bozukluğu olanda da aynı sonuç ama hamilelikte nolur bilmiyorum.Genel de yaptığım araştırmalar hamilelikte bazı bölgelerin tekrar geldiği o zamana kadar gitse bile ne kadar rahat olur.Benim 30dan sonra kendiliğinden kıllarım azalmaya başladı oyüzden gitmedim.Tekrar çocuk düşünmüyorum bende başlayacağım uzun sürceğini düşünmüyorum.

Ben yaptırmadım ama hormonal bozukluğun varsa her ikisi de bir süre sonra tekrarlıyor.Ben lazer üzeri iğneli taraftarıyım arkadaşlarım öyle yaptırdı.1 yıl geçti hala çıkmadı yani.Hormon bozukluğu olanda da aynı sonuç ama hamilelikte nolur bilmiyorum.Genel de yaptığım araştırmalar hamilelikte bazı bölgelerin tekrar geldiği o zamana kadar gitse bile ne kadar rahat olur.Benim 30dan sonra kendiliğinden kıllarım azalmaya başladı oyüzden gitmedim.Tekrar çocuk düşünmüyorum bende başlayacağım uzun sürceğini düşünmüyorum.
İğneli epilasyon kesin çözüm diye duymuştum birdaha tektarlamıyormuş ama bilemem tabi... hormonal bozukluğu olanlar için ne yapılıyor peki biliyor musunuz? Verilen ilaçlar işe yarıyor mudur

X