Elektrikli Mutfak Aletleri Sizce hangisi

Oydar

Yemek masası ama salonda köşede sıkışmış.
Pro Üye
3 Eylül 2018
8.329
41.905
Kızlar merhaba, tost makinesi almak istiyorum ama malum her şey gibi onlar da pahalı. Güzel bi marka istediğim gibi bi makine 600 700 lira. Onun yerine şu ocak üstü olan tost makineleri var onlardan almayı düşündüm. Aranızda kullanan var mı performansı nasıl. Eşime kalsa 300 tl civarı düşük kalite bir elektrikli makine daha mantıklı. Sizin fikriniz ne?

Çok kullanacaksan kaliteli kullanışlı temizliği kolay olan birșey alman daha mantıklı. Fiyatına bakmadan.
Ama eğer haftadan haftaya diyorsan daha uygun bir makine işini görür.
Biz çok tüketmeyiz yıllar önce sinbo dan almıştım hala kullanıyorum memnunum

Kızlar merhaba, tost makinesi almak istiyorum ama malum her şey gibi onlar da pahalı. Güzel bi marka istediğim gibi bi makine 600 700 lira. Onun yerine şu ocak üstü olan tost makineleri var onlardan almayı düşündüm. Aranızda kullanan var mı performansı nasıl. Eşime kalsa 300 tl civarı düşük kalite bir elektrikli makine daha mantıklı. Sizin fikriniz ne?
Sinbo yün tavsiye ederim. Çeyizine Arçelik almıştım. 1 kere kullandım çöpe attım. Garip bir tat bırakıyordu ekmeklerde. Daha az paraya sinbo aldım 10 yıldır kullanıyorum.artık eskidi, yenisini almayı düşünüyorum. Yine sinbo alıcam

X