sizce neden?tavsiyeler?

ciklenbik

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Mart 2014
36
18
slm millet bu aralar çok çabuk yoruluyorum sabahları yataktan kalkasım olmuyor. isteksizlik halsizlik ve uyuma isteği çok var kendimi sorguluyorum psikolojik mi, mevsimden mi, vitamin eksikliği mi bir anlam veremiyorum en baştan söyleyeyim meyveyle aram pek yoktur:KK50:

Vitaminsizlik gibi görünüyor bi tahlil yaptirsaniz

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bahar yorgunluğu olabilir.
Bu aylarda genelde olur muydu bu tarz durumlar?
Doktora gidip vücudundaki eksikliklere baktırmak iyi olur.
Benim de önceden olurdu. Aşırı yorgun ve sabahları yatağa yapışmış gibi kalkamamak vs.

Psikolojik açıdan bakarsak; stresli bir dönemden geçince de olur böyle şeyler.
Kaldıramadığın, içine attığın, çıkış yolu göremediğin bir şeyler varsa da vücut kendini bu hale getirebiliyor.

Kendinle yüzleş, umudunu arttır, iyi şeyler düşünmek adına pratik yap.
Güzel konularla, seni mutlu edecek şeylerle ilgilen.
Kendini bırakma kesinlikle. Yarın sabah zımba gibi olacağım diyerek uyu mesela.
O zaman daha dinç kalkarsın. Kendine komut ver.

slm millet bu aralar çok çabuk yoruluyorum sabahları yataktan kalkasım olmuyor. isteksizlik halsizlik ve uyuma isteği çok var kendimi sorguluyorum psikolojik mi, mevsimden mi, vitamin eksikliği mi bir anlam veremiyorum en baştan söyleyeyim meyveyle aram pek yoktur:KK50:

aynısı bende de var,buaralar çoğumuzun ortak sıkıntısı bu olmuş galiba.Ben mevsimsel diye tahmin ediyorum.Halsizlik,uyku hali,isteksizlik buaralar çok yaşadığım hallerim,geçecektir diye umuyorum.

Son düzenleme:
Bahar yorgunluğu bence..bendede 1 haftadır böyle. .:-:-)-( gecen senede bu ara olmuştu anladım ki bahar çarptı:-):-)

Aynısından var bende de havalardan heralde bir de vizelerim var ama daha kapak açamadım o haldeyim :KK43:

teşekkür ederim deneyeceğim sıkıntılı dönemlerim oluyor konuşarak çözmek yerine görmezden gelmeye çalışıyoruz(malesef karşılıklı oluyor bu) her ne kadar ben istemesem de

kansızlık, demir eksikliği gibi şeylerden oluyor. malesef benim de başımda :KK5:

o yüzden tez elden dr a gidip bir tahlil yaptırın bence.

Bence de mevsim değişikliği. Ders çalışamıyorum iş yerinde hep oturasım var ki normalde bir iş olsa da oyalansam diye bakarım. Hee birde bende saatlerin ileri alınması da büyük etki yarattı :KK1:

inanırmısın ben de aynı durumdayım deli gibi yataktan çıkmak istemiyorum şu saatleri alma mevzusundan sonra aynen böyle gidiyor:KK50:

X