Gebeliğe Hazırlık Sizce 🤰🏻olabilir miyim?Geç döllenme testte ne zaman çıkar?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

gunesss48

Bin Şükür 🙏🏻 Hoş geldin Ömrüme 🥲❤️🧿🧿
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2021
578
238
Kızlar son regl tarihim 24 Nisan bu ay daha olmadım. 29 Mayısta erken gebelik testi yaptım negatif çıktı. Birkaç gündür karnım ağrıyor regl olacakmışım gibi sancı giriyor karnıma en son dün akşam öyle bir sancı girdi ki nefesimi kesti. Hafif midem bulantılarım var. Sırtım bacaklarım çok ağrıyor. Bazen beyaz bazen su gibi akıntılarım var 1 haftadır. Gebelik olabilir mi? Geç döllenmeden şüpheleniyorum. Ne zaman test yapsam çıkar?

Ne kadar gec yumurtlandığını bilemeyiz o yüzden bir kaç gün sonra testi tekrarlayın. 🤷🏻‍♀️
Öyle yapayım en iyisi ☺️ Teşekkür ederim cevabın İçin 💕 sende gebeymişsin Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah 🙏🏻 bana da dua eder misin 🦋

Kızlar son regl tarihim 24 Nisan bu ay daha olmadım. 29 Mayısta erken gebelik testi yaptım negatif çıktı. Birkaç gündür karnım ağrıyor regl olacakmışım gibi sancı giriyor karnıma en son dün akşam öyle bir sancı girdi ki nefesimi kesti. Hafif midem bulantılarım var. Sırtım bacaklarım çok ağrıyor. Bazen beyaz bazen su gibi akıntılarım var 1 haftadır. Gebelik olabilir mi? Geç döllenmeden şüpheleniyorum. Ne zaman test yapsam çıkar?
belirtilre gore gebesiniz ama dedign gibi gec dolenmede olabilir zaten bu sureye gore tahminine 2 - 3 haftalok gebesin ama doktorlara gore 5 hafta nasil oluyorsa 😆

belirtilre gore gebesiniz ama dedign gibi gec dolenmede olabilir zaten bu sureye gore tahminine 2 - 3 haftalok gebesin ama doktorlara gore 5 hafta nasil oluyorsa 😆
İnşallah canım ya 🥲 Cumartesi test yaptım çıkmadı ama :/

Canım yumurtlama dönemini hiç anlayamiyormusun.yani akıntın olabilir kasık agrin olabilir sızlama vs.ancak ona göre tahminde bulunulabilir.arkadasinda dediği gibi yumurtlama tarihini bilmeden anlamak çok zor.gec yumurtlama oluyorsa eğer belki yumurtlamamis bile olabilirsin daha.45 50 günde regl olanlarda var çünkü.

Canım yumurtlama dönemini hiç anlayamiyormusun.yani akıntın olabilir kasık agrin olabilir sızlama vs.ancak ona göre tahminde bulunulabilir.arkadasinda dediği gibi yumurtlama tarihini bilmeden anlamak çok zor.gec yumurtlama oluyorsa eğer belki yumurtlamamis bile olabilirsin daha.45 50 günde regl olanlarda var çünkü.
Canım ben 30-35 gün arasında regl oluyorum ben

Canım ben 30-35 gün arasında regl oluyorum ben
35 güne göre bile olsa o zaman günün geçmiş canım, daha geç adet olmuslugun varmı daha önce.her ay aynı olmaz çünkü.su an testte çıkmıyorsa ve hala adet yoksa o zaman 35 günden fazla olmuş canım bu ayki döngün.

35 güne göre bile olsa o zaman günün geçmiş canım, daha geç adet olmuslugun varmı daha önce.her ay aynı olmaz çünkü.su an testte çıkmıyorsa ve hala adet yoksa o zaman 35 günden fazla olmuş canım bu ayki döngün.
En son Şubat ayında 45.günde olmuştum o ay soğan suyu içmiştim ondan olduğunu düşünüyorum. Ondan sonra 31-32 güne düştü. Ve o ay böyle belirtilerim yoktu. Yarın bi daha idrar testi yapıcam bakalım hayırlısı

En son Şubat ayında 45.günde olmuştum o ay soğan suyu içmiştim ondan olduğunu düşünüyorum. Ondan sonra 31-32 güne düştü. Ve o ay böyle belirtilerim yoktu. Yarın bi daha idrar testi yapıcam bakalım hayırlısı
Yap bakalim canım inşallah vardır. Ama daha önce 45 günde olmuslugun varsa eğer o tarihe kadar gecikebileceğini düşün ona göre de hareket et daha da fazla gecikirsen bir doktora görünursun.

Senin belirtiler de böyle miydi peki? Cumartesi test yaptım negatif çıktı sence erken mi?
Benim hiç bir belirtim yoktu.Sadece 2 gün kendimi psikolojik olarak çok kötü hissettim.Onun dışında hiç bir belirtim olmadi.Yani sizin regl gününüzü bilmiyorum dediğim gibi benim bir hafta sonra cıktı.Gectikten 3 gün sonra yapmıştım çıkmamıştı mesela.

Kızlar bu sabah 3 tane test yaptım yine negatif yine :KK43: gebelik olsaydı şimdiye çıkardı değilim demekki. En kısa zamanda doktora gideceğim. Hepinize yorumları İçin teşekkür ederim 🙏🏻

Eklentiler

• EBB50E24-1E77-4447-BF85-B083ACBEE5FA.jpeg
    EBB50E24-1E77-4447-BF85-B083ACBEE5FA.jpeg
    159,9 KB · Görüntüleme: 305
Senin belirtiler de böyle miydi peki? Cumartesi test yaptım negatif çıktı sence erken mi?
Lekelenme oldu mu sizde? Benim de bir hafta gecikti dün yaptım negatif ama iki gündür ara ara kahverengi akıntı oluyor peceteye gelecek kadar bir de kaşık ağrısı var arada

X