Gebeliğe Hazırlık Sizce 🤰🏻olabilir miyim?Geç döllenme testte ne zaman çıkar?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benim hiç bir belirtim yoktu.Sadece 2 gün kendimi psikolojik olarak çok kötü hissettim.Onun dışında hiç bir belirtim olmadi.Yani sizin regl gününüzü bilmiyorum dediğim gibi benim bir hafta sonra cıktı.Gectikten 3 gün sonra yapmıştım çıkmamıştı mesela.
Akıntınız varmıydı sağlıkla gelsin inşallah

Kızlar bu sabah 3 tane test yaptım yine negatif yine :KK43: gebelik olsaydı şimdiye çıkardı değilim demekki. En kısa zamanda doktora gideceğim. Hepinize yorumları İçin teşekkür ederim 🙏🏻
Canım sanki cizgi var gibi ama ya? Hamile olmadıgına emin misn?

Canım sanki cizgi var gibi ama ya? Hamile olmadıgına emin misn?
Onu ben de fark ettim fotoğrafta var gibi çıkmış ama testi gözüme soktum nerdeyse yok. Çarşamba günü kan testi yaptım beta 0.13 çıktı. Doktor tarlusal verdi kullandım ama hala gelen bişey yok :/

Onu ben de fark ettim fotoğrafta var gibi çıkmış ama testi gözüme soktum nerdeyse yok. Çarşamba günü kan testi yaptım beta 0.13 çıktı. Doktor tarlusal verdi kullandım ama hala gelen bişey yok :/
Tarlusal kullandıktan sonra 10 gün bekle sabret gelir canım... benim testere disli aslan pençesi çayı söktü bu ay ki adetimi

Tarlusal kullandıktan sonra 10 gün bekle sabret gelir canım... benim testere disli aslan pençesi çayı söktü bu ay ki adetimi
İçimde bir şüphe var acaba gebe olabilir miyim:KK43: söktürücü içtim :KK43: ama diğer taraftan da olsaydı kan testinde çıkardı diye düşünüyorum. Doktor muayene ettiğinde rahim duvarı kalınlaşmış gebelik görünmüyor dedi.. kafam allak bullak

İçimde bir şüphe var acaba gebe olabilir miyim:KK43: söktürücü içtim :KK43: ama diğer taraftan da olsaydı kan testinde çıkardı diye düşünüyorum. Doktor muayene ettiğinde rahim duvarı kalınlaşmış gebelik görünmüyor dedi.. kafam allak bullak
Canım doktorlar dediyse öyle oluyo genelde bende kaç gündür yerlesme kanaması yasıyorum sandım tutturdum doktorum dedi bence yasamıyosun istersen kan testi verdir icin rahat olsun ama adet olcan dedi dogru cıktı

Benim de geç döllenme olmuştu adet tarihinden tam 1 hafta sonra cıktı testte
Merhaba hayırlı olsun sağlıkla alın kucağınıza adetim 4gün gecikti dün test yaptım idrar negatif acaba benimde sizin gibi geç döllenme olabilir mi bir hafta sonra mı test yapayım adet söktürücü ilaç içmeyim dimi

Merhaba hayırlı olsun sağlıkla alın kucağınıza adetim 4gün gecikti dün test yaptım idrar negatif acaba benimde sizin gibi geç döllenme olabilir mi bir hafta sonra mı test yapayım adet söktürücü ilaç içmeyim dimi
Merhaba cnm benimde adetim 12 gündür geçiyor tam gebelik belirtilerim var kasik agrisi batması göğüs hassasiyeti büyümesi göğüs ucu kararması göğsümde mavimsi yeşilimsi damarlar oluşmaya başladı iştah artışı yeni yeni bazı kokulardan midem bulaniyo ama test yaptım kan testi ve kaset test negatif cıktı doktorum bana önümüzdeki hafta yap bakalım çıkmazsa ona göre ilaç veririz dedi sende bekle bence biraz cnm

InsAllah hamilesindir cnm🤲

Merhaba cnm benimde adetim 12 gündür geçiyor tam gebelik belirtilerim var kasik agrisi batması göğüs hassasiyeti büyümesi göğüs ucu kararması göğsümde mavimsi yeşilimsi damarlar oluşmaya başladı iştah artışı yeni yeni bazı kokulardan midem bulaniyo ama test yaptım kan testi ve kaset test negatif cıktı doktorum bana önümüzdeki hafta yap bakalım çıkmazsa ona göre ilaç veririz dedi sende bekle bence biraz cnm
Çok teşekkürler bende bekleyim ilaç vs içmeyim nasip belki bir mucize olur bakalım benimde göğüs hassasiyeti ara ara akıntı gögüste yeşil damarlarda belirginleşti ve ara ara sancı oluyor karın kasık ve bacakta inşallah ikimizde de vardır

Çok teşekkürler bende bekleyim ilaç vs içmeyim nasip belki bir mucize olur bakalım benimde göğüs hassasiyeti ara ara akıntı gögüste yeşil damarlarda belirginleşti ve ara ara sancı oluyor karın kasık ve bacakta inşallah ikimizde de vardır
InsAllah cnm hayırlısıyla Rabbim nasip etsin bizede hayirli saglikli bebis😘🤲

İnşallah ben ve isteyen herkes tez zamanda bebelerine kavuşsun inşallah bide ben ilişki yaşıyorum siz ara verdiniz mi yoksa yaşıyormusunuz sakıncası olur mu acaba
Yok ara vermedim cnm ama biraz daha dikkat ediyoruz eger bebis varsa bir sıkıntı kanama falan olmasın diye cnm

Bende korkuyorum acaba varsa bısey olur mu diye ama ilişkide yaşıyoruz belkide yumurtlama günü vs olur kaçırmak istemiyorum nasip bakalım
Ilk gebeligimde daha bir aylıktı bebek dikkat etmedim biraz kanamam oldu ama geçti çok şükür bir sıkıntı olmadı o yüzden biraz dikkat etmek gerekiyo cnm

Anladım teşekkür ederim bilgi için benim daha ilk yeni olcak olursa çok istiyorum ama bir nasip olmadı bakalım kısmet artık 😌
Herşeyin hayırlısı cnm sen stres yapma hayırlısıyla Rabbim en doğru zamanda nasip eder sana hayırlı sağlıklı bebiş 🤗insAllah en kısa zamanda güzel haberini alirim🤲😘

X