Sizce testi yapmali miyim

Morlimonn

Pufişim geliyo 🤩 ♡♡
Kayıtlı Üye
18 Temmuz 2016
1.671
972
Merhaba kizlar ben 3yillik evliyim 29 yasindayim esim pek cocuk yapma taraftari degil gericekilme yontemiyle korunuyorduk 13.gun birliktelikte icime kacirdigini soyledi esim bende umitlenmek istemiyorum ama 23 martta adet olmam lazimdi bugun 4gun gecti hala olmadim asiri derecede adet olcakmisim gibi agrim var goguslerim cok agriyo ve beyaz acik renk akintim geliyo test yapmaya cok korkuyorum ptesi ye kadar bekleyip oyle yapsam cikar mi idrar testinde sizce? Ayrica benim tam adet gunum olan 23martta benden acik kahve ve koyu kahve akinti gelmisti sonra kesildim olmadim adet falan neden acaba cok korkuyorum test yapma

Anlattıklarınız yerleşme kanamasına ve gebelik başlangıcına benziyor. İdrar testi yaparsanız silikte olsa çıkacaktır. Hakkınızda hayırlısı olsun
Insallahh yarabbim agzinizdan bal damladi mubarek kandil gunu dua edin nolur ptesi ye kadar olmayip cift cizgi gorurum insallahh allah isteyen herkese nasip eglesin

Merhaba kizlar ben 3yillik evliyim 29 yasindayim esim pek cocuk yapma taraftari degil gericekilme yontemiyle korunuyorduk 13.gun birliktelikte icime kacirdigini soyledi esim bende umitlenmek istemiyorum ama 23 martta adet olmam lazimdi bugun 4gun gecti hala olmadim asiri derecede adet olcakmisim gibi agrim var goguslerim cok agriyo ve beyaz acik renk akintim geliyo test yapmaya cok korkuyorum ptesi ye kadar bekleyip oyle yapsam cikar mi idrar testinde sizce? Ayrica benim tam adet gunum olan 23martta benden acik kahve ve koyu kahve akinti gelmisti sonra kesildim olmadim adet falan neden acaba cok korkuyorum test yapma
Bence hamilesin 😊sabah ilk idrarla bir test yap normalde adetin bu kadar gecikir miydi

Adetleriniz duzenliyse sürekli 4 günlük gecikmede gebelik varsa testte çıkar...kendinizi iki türlü sonuca göre hazırlayarak yapın bı test isterseniz

Bence hamilesin 😊sabah ilk idrarla bir test yap normalde adetin bu kadar gecikir miydi
Hayir en gec 30 31.gun olurdum en fazla 2 gun gecikir hemen olurdum ilk defa boyle oluyo korkuyorum heran adet olcam diye ozellikle geceleri sag tarafima uzaninca boyle degisik bi agri sanci girip geri gidiyo nefesim kesiliyo fln ben kendim mi acaba tribe girdim blmiyorum insallah

Esiniz zaten korunmuyormus, cocuk istemeyen biri icin cok buyuk risk almis. Hamile olma ihtimaliniz cok yuksek, sabah uyanir uyanmaz bir test yaparsaniz fikir verir gecikme sureniz sonuc icin yeterli cunku.

Yüksek ihtimal hamilesiniz ☺️ Yaşadıklarımın aynısını anlatıyorsunuz ☺️ Aslında bugünde yapsanız çıkacak gibi görünüyor ama siz bilirsiniz ☺️

Yüksek ihtimal hamilesiniz ☺️ Yaşadıklarımın aynısını anlatıyorsunuz ☺️ Aslında bugünde yapsanız çıkacak gibi görünüyor ama siz bilirsiniz ☺️
Aynen biliyomusunuz esime ilk git al ltfn cok gerildim artik ddm sonra yok ltfn alma ddm korkuyorum iste insallah cok morel verdinkz tesekkur ederm

Esiniz zaten korunmuyormus, cocuk istemeyen biri icin cok buyuk risk almis. Hamile olma ihtimaliniz cok yuksek, sabah uyanir uyanmaz bir test yaparsaniz fikir verir gecikme sureniz sonuc icin yeterli cunku.
Aynen cok kavga ettiik bu sebepten ben istiyorum artik fln diye ogun basiretimi baglandi noldu iste allahim nasip etmistir insallah

Hayir en gec 30 31.gun olurdum en fazla 2 gun gecikir hemen olurdum ilk defa boyle oluyo korkuyorum heran adet olcam diye ozellikle geceleri sag tarafima uzaninca boyle degisik bi agri sanci girip geri gidiyo nefesim kesiliyo fln ben kendim mi acaba tribe girdim blmiyorum insallah
İnşallah vardır canım hayırlısıyla peki eşin bebek istemiyorsa tepkisi ne olur

Korunmuyorduk diye değiştirelim "korunuyorduk" kelimesini. 😅

Sorm
İnşallah vardır canım hayırlısıyla peki eşin bebek istemiyorsa tepkisi ne olur
Sormayin basimin etini yedi oldunmu olcakmisin konustu durdu varsada mecbur 1 2 kizar susar artik ypck bsey yok kayinvalidemde cok istiyor zaten baski yapiyordu ara ara esime insallah vardir ne diyim

3yildir boyle korunuyorduk bende saskinim

Korunuyorduk deneyin lütfen. Geri çekilme bir korunma yöntemi değildir. Nitekim kaçırmış.
İşim şansa emanet yöntemidir olsa olsa.
Yerleşme kanaması da yaşamışsınız hamilesiniz bence hemen test alıp bakabilirsiniz.

Bende de aynı belirtiler olmuştu köyü renk akıntı az bo miktar karın ağrısı adet olacakmışım gibi iki gün geçince adetim de test yapmıştım ve sonuç pozitif :)

Bende de aynı belirtiler olmuştu köyü renk akıntı az bo miktar karın ağrısı adet olacakmışım gibi iki gün geçince adetim de test yapmıştım ve sonuç pozitif :)
Insallah bende gorurum pozitifi heran olcam diye odum kopuyo yapmam lazim testi

X