Moda Haberleri Sizce Türk Dizilerinde ki En Şık Kadın Kim ?

AysenurDurmaz

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2012
19
1
Ekranlardan izlediğimiz onlarca dizide birbirinden güzel kadınlar her bölümde ayrı ayrı güzel kıyafetler giyiniyorlar. Aynı zamanda özel hayatlarını takip edip hayranı olduğumuz artistler de var. Peki sizce tv dizilerinin en şık kadını kim ?

Adını Feriha Koydum ve Emir in Yolu dizisinde Ceyda Ateş'e (Hande) bayılıyorum. Çok şık giyiniyor. Birkaç tane resim yüklüyorum. $hande01.jpg $hande17.jpg $hande16.jpg $hande15.jpg $hande14.jpg $hande13.jpg $hande12.jpg $hande11.jpg $hande10.jpg $hande09.jpg $hande08.jpg $hande07.jpg $hande06.jpg $hande05.jpg $hande03.jpg $hande02.jpg $hande18.jpg

hepsi birbirinden şık. dizi izlemiyor defile izliyoruz sanki. reklam mı yapıyolar anlmaıyom. dizide bişey çıkıyo hopp bi bakıyosunuz herkezin üstünde ondan . yabancı sinema ve diizlerde bu kadar şaşa görmüyom ben :KK14:

bır modacı olarak kimseyi beğenmiyorum birkaç kişinin güzel kombinleri olabliyor sadece.
soyunmayı bırakıp düzgün giyinmeleri ogrenirlerse kıyafetlerde alakasız durmayacak belkide.

Merhamet dizisindeki tüm kadınlar :) Özgü Namal, Burçin Terzioğlu, Yasemin Allen

X