Sizce uzayda hayat varm

zhr79

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Eylül 2007
7.155
9
44
sizce de uzayda hayat varmıdır... ufo gordugunu soyleyen cok sayıda insan var siz inanıyormusunuz
( eger boyle bi konu varsa kusura bakmayın aradım bulamadım :) )

ben uzayda hayat olduğunu düşünenlerdenim. bu koskoca evrende yalnız değiliz bence.uzaydaki hayat illede dünyadakine benzemek zorunda değil zaten.illa bizim gibi canlilar, hayvanlar yaşayacak demek degil. bir bakterinin,bitkinin bile bulunmasi o gezegende hayat oldugunu gösterir.

evet oyle ama bide gelseler inanmayanlarda gorse canlı canlı

keşke bizim teknolojimiz galaksi yolculuğu yapabilecek gelişmişlikte olsada biz onlara gitsek çatkapıkaydirigubbakcemile3

bizim okadar gelişene kadar onlar neler yapar bilmem :) bizden cok zeki oldukları kesin ayrılmıslar baksana:)

dünyanın tadı kaçmaya başladı zaten,yeni arkadaşlar, yeni çevre edinmiş oluruzkaydirigubbakcemile3 bencede kendilerini göstermeliler,böyle belli belirsiz görünüp kaybolmamalılarkaydirigubbakcemile

gelenler kotu olcak falan diyolardı ama ortada bişi yok kotude olsa olmeden bi gorsek :KK70:

bende istilacı olacaklarını duymuştum ama topraklarımızı kimseye kaptırmadık,uzaylılara mı kaptırıcaz,bi göstersinler kendilerini.gören insanlar gördüklerini söylediklerinde zan altında kalıyorlar,hiç mi vicdan yok bu uzaylılarda kaydirigubbakcemile3

bide diyolarya beni aldılar goturduler falan diye:)
bi bizi almıyolar :p

çok seçiciler belli,herkesi beğenmiyorlar,kanları kolay kaynamıyor herkese kaydirigubbakcemile3 o alıp götürdükleride sır saklamayı çok iyi bilen insanlar galiba, götürüldüklerinden başka bişey anlatmıyorlar.bizi niye götürmüyorlar diye onlarada sorulduğunu hatırlıyorum,kem küm ediyorlar hep:bbo:

Amerikalıların bu uzay safsatalarının yalan olduğu ortaya çıkmıştı.uzaya gittik diye adamlar vietnamda çekilmiş fotoları yayınladılar.bir de, bir astronot eski hollanda başbakanına göktaşı hediye etmişti.ama bu kütük çıktı.
o gördükleri ufolarda yalan.ama bizim müslümanlar yalan konuşmaz onlarda cin görmüştür diye düşünüyorum.
işin şakası bir yana kızlar.bizim dışımızda 18 bin alem var.Kur'an'ı kerimde geçiyor.mesala bu alemden bir tanesi insanlar,diğeri hayvanlar,diğeri cinler bildiğimiz bu kadar.bunun dışında bu alemdekiler nerede yaşıyor.

Neden olmasın.
Bu dünyada milyonlarca canlı türü mevcut .Uzayda da olmayacağını kimse ispat edemez sanıyorum
kesin bir dille var veya yok diyemeyeceğimiz bir konu

eskiden konuşmaktan bile ürkerdim ama artık korkmuyorum hatta görmek istiyorum mümkünse beni ziyaret etsinler :)

X