sizde bunlar oldumu?

tebessum77

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
18 Temmuz 2007
2.523
30
kızlar 3 gün kadar önce sol kasığımda bir ağrı başaladı aslındaa kasığımla karnım arasında birde soldan karnımın ortasına doğru sanki bıçak saplanır gibi ağrılar oluyordu .birde ağrı ilk başladığında iç çamaşırımda küçük siyah bir leke gördüm .DR.umu aradım yarın gel bakalım dedi ben iyiyce panik oldum tabi. baktı kalbi atıyor, plesanta yerinde. iyi görünüyor dedi. böbreklerimede baktı. idrar tahlili istedi oda temiz çıktı. MAGNEZYUM verdi. sizde böyle şeyler oldumu?

Canim Geçmiş Olsun.aman Dikkatli Ol Yorma Kendini En Ufak Bi şikayetinde Doktorunu Arama Direk Git.şükür Herşeyin Temiz çikmiş Nazli Kizimiz Tüm Dikkatleri üstüne çekmek Istiyor Herhalde:))

Canim çok Geçmiş Olsun.ben Hiç Böyle Bişey Yaşamadim Ama 9 Haftam Felandi Galiba Aşiri Belim Ağrimişti Ve Arkasin Dan çok Hafif Pembe Lekelenmem Olmuştu Doktora Gitmiştim çok şükür Bişey çikmadi.benim şimdi çok Fazla Kasik Ağrilarim Olmuyo Arada Sirada Karnim Ağriyo Ama.BEBEĞİN İYİ OLMASIN AÇOK SEVİNDİM CANIM ALLAHIM SAĞLICAKLA BAĞIŞLASIN İNŞALLAH..

canım aynı ağrılar bende de oldu ama leke falan gelmedi dr da bana magnezyum verdi kısa sürede sancılarım son buldu umarım senin de kısa sürede geçer

geçimiş olsun canım yaa.bendede yatakta dönekren ağrı oluyor.doktoruma sordum oda normal o ağrılar dedi.tabi leke gelince iş değişir doktorunda normal herşey dediyse sorun yok ozaman.sen yine dikkat et kendine

X