sizin sevdiğiniz eşinizi yada sevgilinizi delirten şeyler neler

chenn_ecem

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
1.357
936
37
sizin ço sevdiğiniz ama sevglinizin yapmanızdan sinir olduğu şeyler neler söleyin bakalım mesela ben gezmeyi severim eşim evde yanlız kalmayı sever o kalabalık yere gitmek istemez bende insan dolu erleri sevrim laelaelaelaelae
 

delikizinturkusuyum

Hoşgeldin MİRZA'm...
Kayıtlı Üye
27 Aralık 2007
1.069
17
42
Valla ben dans etmeyi, göbek atmayı pek bi severim. Gel gör ki sevgili kocacııımla bu hususta hiç uyuşamayız. TV'de radyoda güzel bir şarkı çalar, kalkarım oynamaya (evde) bizimkinin bakışlarını görmeniz lazım:"Bu şaşkın naaabıyo böyle Allaaaa Allaaa" der gibi bir hali vardır, hiç hoşlanmaz. Veya bir düğünde davette slow bir şarkı çalar ben ısrar ederim hadi dans edelim diye (zira masada bizden başka oturan çift kalmamıştır) nuh der peygamber demez. Adam sevmiyor dans etmeyi, oynamayı anladık da, benim oynamama niye gıcık oluyor onu hala çözmüş değilim. Aslında gayet de güzel oynarım ama:roflol:
 

delikizinturkusuyum

Hoşgeldin MİRZA'm...
Kayıtlı Üye
27 Aralık 2007
1.069
17
42
Haa unuttum yazmayı, söylemeden edemicem. Bi de canım kocacııımın renkli, dantelli, seksi iç çamaşırlarına gıcık olma durumu vardır ki içler acısı. Evliliğimizin ilk günlerinde şööööle seksi bir babydol giymiştim ki giymez olaydım. "Bu ne böyle be üstündeki" demişti. :roflol: Hey Allahım yaaaaa hala gülerim. Sanırım ağlanacak halimize gülme olayı böyle durumlar için söylenmiş bir söz.
 

delikizinturkusuyum

Hoşgeldin MİRZA'm...
Kayıtlı Üye
27 Aralık 2007
1.069
17
42
Avikap Senin Kocayla Benim Koca Kardeş Olabilirmi şimdi O Aklima Takildi Da:uhm:sırnaşık şey:roflol:

Ahh şekerim benim kocamın bi eşi benzeri yoktur diyodum ama varmış demek ki:roflol:

Ayrıca evet canımcım, hemen bi organizasyon yapmak lazım kurt dökme seanslarıı, oynayalım coşalım:teytey:
 

UzmaN

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2007
5.080
10
Evde eşyaların yerleri ile oynamaya ben bayılırım,eşim çıldırır:))

Çünkü her ne kadar eşyaları değiştiren ben isem de,o kaldırır! Sonra o şekli beğenmeyip herşeyi eski yerine aldırtırım:))
Kime?
Tabi ki ona:))
Cinayet sebebi gibi ama işte böyle..
 
I

incitanem

Ziyaretçi
ben sarı saç hastayım ama sözlüm sarı saç dedirtmez bile..Anlamadım gitti sarı saç alt tarafı ya:uhm: aman ne yapayım başka hiç bir şeyime karıştığı yok zaten buna da karışmaz istersen sarıya boyat der ama adam sevmiyor gel de boyat kafamçokkarıştı
 

yudum64

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Ocak 2008
19
0
49
bız esımle her konudea genelde anlasırız o sadece kavga ederken tartısırken benım karsılık vermeyıp susmama delı olur sınırlenır
 

Gxuxlsxuxm Sultan

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2007
6.220
42
hanimhanimcik giyinmeyi sevmem ya spor giyinirim yada biraz elegant esimde buna cok sinir olur niye söyle hanimhanimcik birseyler giymiyorsun bak sunun karisi böyle giyiniyor sunun karisi söyle giyiniyor dedigi zaman hoopp benimde tepem atiyor iste:kızgın:

Yahu banane elalemin garisindan canim:mymeka:
 

Azeri kizi

Türkiye'mmm
Kayıtlı Üye
21 Haziran 2007
5.704
12
44
Esim bana kizdiginda ben ona cevap verdigimde cok sinirlenir.O buna sinirlendikce ben daha cok cevap veriri.Ondan daha cok söylenmeye baslarim.O da buna deli olur.
 

Mervanur

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2010
32
0
inat olduğumu söler, sözünü dinlemezmişim tersini yaparmışım öyle der.
bide tarzımı beğenmez, hanım hanımcık olmamı ister, ben biraz asiyim heralde.